Rita Ora spotkała się z księciem Williamem. Ten powitał ją BUZIAKIEM! [ZDJĘCIA]

2019-11-14 12:10 nk
Rita Ora i książę WIlliam
Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Rita Ora i książę William spotkali się w Londynie na imprezie charytatywnej. Choć tych dwoje nie jest w zażyłych relacjach, od pierwszych minut spotkania sprawiali wrażenie, jakby znali się co najmniej pół życia! Był nawet przytulas i buziak w policzek na powitanie! Nie z każdym TAK wita się przyszły król wielkiej Brytanii... Co na to księżna Kate?!

Książę William i Księżna Kate Middleton to jedna z ukochanych par nie tylko Wielkiej Brytanii, ale i całego świata. Kiedy kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku i jego rzekomej niewierności, część fanów była przerażona wizją rozwodu. Na szczęście większość ludzi nie uwierzyła w pogłoski. Ci, którzy dali im wiarę, mogą teraz jednak znowu poczuć się zagrożeni. Oto bowiem książę William pocałował publicznie inną kobietę. I to na imprezie, na której jego żony zabrakło!

Książę William pocałował Ritę Orę

Książę William od lat obejmuje patronatem organizację charytatywną Centrepoint, która pomaga bezdomnej młodzieży. Wcześniej ambasadorką fundacji była jego matka, księżna Diana. W

W środę, 13 listopada 2019, w Londynie odbyła się uroczysta gala z okazji 50-lecia Centrepoint. Na imprezie wystąpiła Rita Ora.

Świat obiegły zdjęcia, na których książę William rozmawia z Ritą Orą. Członek rodziny królewskiej, drugi w kolejce do brytyjskiego tronu (po księciu Karolu) przywitał się z piosenkarką, przytulając ją i całując w policzek. Takie zachowania rzadko zdarzają się u Windsorów, nic więc dziwnego, że Rita nie potrafiła ukryć zachwytu i zaskoczenia. Jej mina zdradzała totalną ekscytację.

Coś nam się jednak zdaje, że mimo tej poufałości księżna Kate może spać spokojnie... Rita Ora od dawna nie ukrywa, że podkochuje się w... bracie Williama, księciu Harrym! ;)

NAJNOWSZE