Brad Pitt i Angelina Jolie w Mr. & Mrs. Smith

i

Autor: 20TH CENTURY FOX / VAUGHAN, STEPHEN / AlbumEAST NEWS

Tak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta. Nikt by się nie oparł!

2020-12-19 19:05

Tajemnice początków związku Brada Pitta i Angeliny Jolie do dziś ciekawią ich fanów. Wiadomo, że serce żonatego wtedy aktora zabiło szybciej dla piękności na planie filmu Mr & Mrs Smith. Teraz wyszło na jaw, że wcale nie był to przypadek. Angie robiła wszystko, by uwieść Brada. I była bardzo skuteczna...

Gdy w 2005 roku Brad Pitt rzucił Jennifer Aniston dla Angeliny Jolie, z którą pracował na planie filmu Mr & Mrs Smith, był to dla mediów plotkarskich najbardziej gorący temat, jaki można było sobie wyobrazić. Jedna z najbardziej uwodzicielskich aktorek Hollywood odbiła w końcu przystojnego męża uwielbianej przez świat po roli w Przyjaciołach Jen.

Przez kolejne lata Brad Pitt i Angelina Jolie sprawiali wrażenie pary idealnej. Aktorzy powiększali rodzinę i zabierali się za kolejne projekty. Do czasu - wszyscy pamiętamy, że ich małżeństwo skończyło się głośnym konfliktem, który na szczęście dziś exparze udało się zażegnać. Brad i Angelina mimo rozstania starają się zgodnie wychowywać swoje dzieci.

W końcu zdjęła garnitur i położyła się z nim nago do łóżka! To największa rzecz, jaką wszyscy pamiętamy z tego filmu.

- czytamy.

Jesteście zdziwieni, że Brad Pitt uległ?

ESKA XD #012

Tak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta

Teraz wyszło na jaw, w jaki właściwie sposób Angelinie Jolie udało się uwieść 15 lat temu żonatego gwiazdora. Jak pamiętają fani, Angie i Brad długo zaprzeczali, by na planie Mr & Mrs Smith łączył ich romans. Ochroniarz aktorki zdradza, że widział, jak para kręciła ze sobą między zdjęciami.

Angelina i Brad ciągle się śmiali i flirtowali ze sobą i zachowywali się jak dwoje dzieci w wieku szkolnym, które się lubiły. To było takie urocze. Nie byłem zszokowany, kiedy po latach pobrali się.

- mówił.

Inny informator zdradził, że podczas jednej ze scen miłosnych Angelina Jolie w tajemnicy... zdjęła majtki, czym zakręciła w głowie Brada Pitta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE