Brad Pitt znowu jest singlem! Przypominamy historię jego związków. Pamiętacie wszystkie?

2020-10-31 18:05 es
Brad Pitt
Autor: Invision/Invision/East News

Brad Pitt znowu jest singlem. Po kilku miesiącach randek Nicole Poturalski wróciła do 14 lat starszego męża. Tym samym dołączyła do długiej listy ex dziewczyn aktora. Z kim jeszcze wcześniej był Brad Pitt?

Po kilku miesiącach randek Nicole Poturalski i Brad Pitt się rozstali. Celebrytka zdecydowała się wrócić do męża. A tym samym Brad Pitt został singlem.

Nicole Poturalski natomiast dołączyła do listy ex partnerek aktora. Wszak Brad Pitt nie był w związku wyłącznie z Angeliną Jolie i Jennifer Aniston!

Byłe dziewczyny Brada Pitta

Sinitta (1986 – 1988)

Sinitta, brytyjska piosenkarka znana z piosenki „So Macho” występowała z Bradem Pittem w programie I'm a Celebrity… Get Me Out of Here. Romansowali z przerwami przez dwa lata od 1986 do 1988. Po latach wokalistka mówiła o aktorze:

ESKA XD #008

Był piękny z niesamowitym ciałem. Widywałam go przez dwa lata. Był zabawny, był młody i bardzo słodki.

Christina Applegate (1989)

Para nie spotykała się długo. Wszystko zaczęło się na MTV Video Music Awards w 1989 roku. Później pojawiły się plotki, jakoby Christina Applegate miała zostawić Brada Pitta dla innego mężczyzny.

Juliette Lewis (1990 – 1993)

Brad Pitt i Juliette Lewis poznali się na planie filmu Too Young to Die, 1990. Aktor miał wtedy 27 lat, a Lewis była od niego młodsza o dekadę. Podczas promowania kolejnego, wspólnego filmu para opowiadała, że jest tak w sobie zakochana, że nie mają siebie dość, nawet widząc się codziennie!

Gwyneth Paltrow (1994 – 1997)

Gwyneth Paltrow i Brad Pitt zaczęli się spotykać po tym, jak poznali się na planie filmu Se7en w 1994 roku. Przyjmując Złoty Glob dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w 12 Małpach w 1996 roku, Pitt nazwał Paltrow swoim „aniołem” i miłością swojego życia. W tym samym roku Pitt się oświadczył, chociaż para ostatecznie nie poszła do ołtarza.

Jennifer Aniston (2000 – 2005)

W 1994 roku przedstawili ich sobie znajomi. Jednak na randkę poszli dopiero dwa lata później, gdy Brad Pitt rozstał się z Gwyneth Paltrow. Aktor oświadczył się Anistono w listopadzie 1999 roku na scenie podczas koncertu Stinga. Ślub wzięli w lipcu 2000 roku w Malibu w Kalifornii. Choć tworzyli piękną parę, ich związek nie przetrwał. W styczniu 2005 roku Pitt i Aniston ogłosili, że się rozstają. Rok wcześniej pojawiły się plotki, że Brad Pitt romansował z Angeliną Jolie na planie Pana i Pani Smith.

Tym, którzy śledzą tego rodzaju rzeczy, chcielibyśmy wyjaśnić, że nasza separacja nie jest wynikiem żadnej ze spekulacji podawanych przez tabloidy. Ta decyzja jest wynikiem wielu przemyślanych rozważań. Z radością pozostajemy oddanymi i troskliwymi przyjaciółmi z wielką miłością i podziwem dla siebie nawzajem.

Ogłosili we wspólnym oświadczeniu.

Od tamtej pory raz po raz pojawiają się plotki, jakoby Brad Pitt i Jennifer Aniston do siebie wracali. Jednak prawda jest taka, że po prostu są przyjaciółmi i utrzymują kontakt.

Angelina Jolie (2006 – 2016)

Jak już wspomnieliśmy, Brad Pitt i Angelina Jolie poznali się na planie filmu Mr. & Mrs. Smith w 2004 roku. W wywiadzie dla Vogue z 2006 roku Jolie potwierdziła, że ​​podczas pracy nad filmem ona i Pitt poczuli coś do siebie.

Myślę, że znaleźliśmy tę dziwną przyjaźń i partnerstwo, które nagle się wydarzyło. Myślę, że po kilku miesiącach zdałam sobie sprawę: „Boże, nie mogę się doczekać, kiedy pójdę do pracy. Oboje zdawaliśmy sobie sprawę, że rzeczywiście to wielka rzecz, coś, co będzie wymagało poważnego rozważenia.

W kwietniu 2005 roku Pitt i Jolie zostali sfotografowani w Kenii z synem, Maddoxem. Trzy miesiące później, w lipcu 2005 r., rozeszła się wiadomość, że para adoptowała córkę Zaharę z Etiopii. W styczniu 2006 roku Pitt i Jolie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Powitali na świecie, Shiloh w maju 2006 roku. Kilka miesięcy później, w marcu 2007 roku, Pitt i Jolie adoptowali syna Pax z Wietnamu. W maju 2008 roku Jolie ujawniła, że ​​jest w ciąży z bliźniakami. Knox i Vivienne przyszli na świat w 2008 roku.

Zaręczyli się w 2012 roku. A dwa lata później podczas tajnej ceremonii Brad Pitt i Angelina Jolie wzięli ślub. Jednak we wrześniu 2016 roku dowiedzieliśmy się, że para się rozwodzi. Do tej pory trwa sądowa walka o podział opieki nad dziećmi.

Alia Shawkat (2019)

Brad Pitt i Alia Shawkat byli widziani razem na wystawie sztuki w Los Angeles. Jednak w wywiadzie dla Vulture w czerwcu 2020 roku Shawkat potwierdził, że ona i Pitt nie są w romantycznym związku, a jedynie się przyjaźnią.

Nicole Poturalski (2020)

Brad Pitt i Nicole Poturalski, niemiecka modelka, która jest o 29 lat młodsza od niego, zostali po raz pierwszy sfotografowani w listopadzie 2019 roku na koncercie Kanye West w Los Angeles. Jednak dopiero w sierpniu 2020 roku potwierdzono, że się spotykają. Widziano ich w podróży do zamku Pitta z winnicą na południu Francji. Tej samej, której współwłaścicielką jest wciąż Angelina Jolie. Niedawno Brad Pitt i Nicole Poturalski się rozstali. Modelka wróciła do męża z którym, jak donosi The Daily Mail, tworzy otwarty związek.

NAJNOWSZE