Aneta Zając zmieniła się nie do poznania! Większe usta, doklejone rzęsy… [FOTO]

2019-07-06 20:05 DR
Aneta Zając zmieniła wygląd
Autor: Instagram / Aneta Zając Aneta Zając zmieniła wygląd

Aneta Zając jest jedną z głównych postaci serialu „Pierwsza miłość” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Aktorka swego czasu przeżywała trudne chwile w życiu prywatnym. Na szczęście ostatnio wszystko się unormowało. Widać to też na najnowszym zdjęciu, które Aneta zamieściła w sieci. Widać ją w pięknym makijażu i z odważną fryzurą. Takie zmiany są jak najbardziej na plus. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Jakiś czas temu mówiło się wiele o tym, że Aneta Zając jest chora. Chodziło o problemy z tarczycą. Aktorka postanowiła walczyć z chorobą. Niestety, leki, które musiała przyjmować były lekami z hormonami, a to wpływa między innymi na to, że osoba je przyjmujące w nienaturalnie szybkim tempie przybiera na wadze. Tak też było w przypadku Anety. Zając miała kilka nadprogramowych kilogramów. Mimo wszystko zawsze wyglądała dobrze. To trzeba szczerze przyznać.

Ostatnio o aktorce zrobiło się trochę ciszej. Do teraz. Aneta Zając na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać ją w zupełnie nowym wydaniu. Zaczesane do góry włosy, które pokazują całą twarz aktorki, mocny makijaż, doklejone rzęsy i usta umalowane w taki sposób, że wydają się o wiele większe niż do tej pory. Fani aktorki są zachwyceni jej nowym wyglądem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🦋🦋🦋 #niunia #says #hello #pinkisthenewblack Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

A jak Wam podoba się Aneta Zając w nowym wydaniu?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE