Andrzej Piaseczny PRZEPRASZA Martynę Wojciechowską! „Bardzo lubię i szanuję”

2021-09-29 9:51 AM
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Andrzej Piaseczny w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami komentując występ Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego odniósł się do rozstania Martyny Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim. Po jego słowach fanów dosłownie zamurowało. Nie wiadomo, jak do tego podeszła sama zainteresowana, ale Piaseczny zdecydował się przeprosić…

W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami odpadła Kinga Sawczuk i jej taneczny partner Jakub Lipowski. Ich występ nie zachwycił jurorów, którzy nie oszczędzili im słów krytyki. W obronie pary stanął natomiast piosenkarz Andrzej Piaseczny, który w dość oryginalnych słowach zachwycił się tańcem.

Nie wiadomo, jakie zdanie na ten temat ma Martyna Wojciechowska, ale Andrzej Piaseczny chyba uznał, że odrobinę przesadził i na Insta Story postanowił przerosić podróżniczkę.

Chciałem powiedzieć, że Martynę Wojciechowską bardzo, bardzo lubię i szanuję - kontynuuje, następnie wbijając szpilę Pudelkowi, który jedynie zacytował jego słowa. Jeśli ona sama, a nie ratlerki, w jakiś sposób poczuła się dotknięta tym, co powiedziałem - serdecznie przepraszam. 

– mówił.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE