Andrzej Piaseczny: teledysk MIŁOŚĆ gotowy! Jest pięknie, wzruszająco i z przesłaniem

2021-06-27 11:17 kp
Andrzej Piaseczny - Miłość
Autor: Youtube/ Andrzej Piaseczny

Zgodnie z zapowiedziami Andrzej Piaseczny opublikował teledysk do swojego nowego singla Miłość. I nie ma wątpliwości, że to najważniejsza piosenka klip w jego karierze. W tekście do Miłości Andrzej Piaseczny wyznał, że jest gejem, a w teledysku pokazuje piękną historię miłości dwóch mężczyzn. Wraz z klipem opublikował bardzo ważny list.

Na ten teledysk czekali wszyscy fani Andrzeja Piasecznego. Miłość to niezwykle ważna piosenka w jego karierze, w której Piasek po raz pierwszy powiedział o swoim homoseksualizmie. Jak sam przyznał, po latach trzymania swojego życia prywatnego z dala od mediów postanowił zabrać głos, a to wszystko z powodu nagonki, jaką na osoby LGBT prowadzą politycy, odmawiając im praw i człowieczeństwa.

>> Andrzej Piaseczny o swoim partnerze. "Sam stawiałem granice mojej otwartości"

Andrzej Piaseczny już kilka tygodni temu zapowiadał, że w teledysku Miłość pokaże prawdziwą historię miłości. I tak się stało - w klipie widzimy dwóch mężczyzn, którzy walczą o swoje uczucie i marzą o tym, by móc cieszyć się miłością tak, jak ich heteroseksualni znajomi.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Andrzej Piaseczny - teledysk Miłość

Równie ważne, co sam teledysk do piosenki Miłość, jest jednak przesłanie, jakie Andrzej Piaseczny zamieścił pod klipem.

Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo… Rzeczywistość, którą póki co my i wielu obywateli Rzeczpospolitej, moglibyśmy sobie jedynie wymarzyć, w innych miejscach na świecie jest dniem i chlebem powszednim. Czy miłość, uczucie wprawiające świat w ruch, można ograniczyć terytorialnie? Czy wolność osobistą, prawo do noszenia głowy na poziomie innych głów da się powstrzymać na granicy państwa tylko dlatego, że liczniejsi od nas widzą w naszej miłości ideologię zamiast uczuć? Znacie już piosenkę "Miłość" wraz z odpowiedzią na te pytania. Piosenkę niosącą pewność, nie tylko nadzieję. Dzisiaj chcemy pokazać Wam do niej obrazek, historię realną, z bajkowym jedynie zakończeniem. I chociaż czerwiec, Miesiąc dumy właśnie się kończy, wiemy, że miłość jest nieskończona. Miłość ma siłę przełamywania wszelkich barier i granic. Miłość nas wyzwala. Miłość potrafi nasze życie zmienić w bajkę. Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo…

Co ciekawe, zaledwie kilkanaście godzin przed premierą teledysku Miłość Andrzeja Piasecznego, za prawami osób LGBT w Polsce opowiedziały się zagraniczne gwiazdy. Zespół Maneskin wystąpił na Polsat SuperHit Festiwal 2021 z ważnym przesłaniem, które podkreślił pocałunkiem Damiano Davida z kolegą na scenie.

>> Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021 z przesłaniem. Muzycy CAŁOWALI SIĘ na scenie!

Tymczasem zobaczcie wzruszający teledysk do piosenki Miłość Andrzeja Piasecznego!

NAJNOWSZE