Amelia Hamlin to szczęściara. Dostała od Scotta Disicka kolejny prezent. Tani nie był!

2021-06-17 15:00 AM
Scott Disick i Amelia Hamlin
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Amelia Hamlin to prawdziwa szczęściara. Niedawno skończyła 20 lat a od Scotta, nie kończy zgarniać urodzinowych prezentów. Na kolejny prezent dla ukochanej celebryta wydał majątek! Co takiego dostała Amelia Hamlin?

Związek Scotta Disicka i Amelii Hamlin kwitnie. I mimo tego, że niewiele osób dawało im jakiekolwiek, szansę głównie ze względu na różnicę wieku, oni udowadniają, że wiek wcale nie stanowi problemu.

Amelia Hamlin 13 czerwca skończyła 20 lat. Z tej okazji świętowała w jednej z restauracji w gronie przyjaciół i oczywiście ze Scottem Disickiem.

Raczyła się drinkami, pysznym jedzeniem i rozpakowywała prezenty. Najbardziej hojny okazał się właśnie Disick. Amelia dostała od niego naszyjnik wysadzany diamentami.

Ale to nie koniec. Mimo że od urodzin Amelii minęło kilka dni, to Scott nie przestaje zaskakiwać swojej ukochanej. Dostała od niego jeszcze jeden prezent.

W środę Scott Disick kupił młodszej o 18 lat dziewczynie, odbitkę fotografii Helmuta Newtona. Z pewnością dla Amelii to wielki zaszczyt, ponieważ nieżyjący już Helmut Newton był bardzo cenionym fotografem w świecie mody i do dzisiaj jego zdjęcia spotykają się z wielkim zainteresowaniem. Świadczy o tym, chociażby cena, jaką Scott musiał zapłacić za odbitkę.

Scott Disick kolejny raz pokazał, że nie szczędzi pieniędzy jeśli chodzi o swoją ukochaną. Fotografia w stylu vintage kosztowała celebrytę 57 500 dolarów! Disick zapłacił za niego za pomocą kryptowaluty.

Obraz, jaki Amelia dostała od Scotta nazywa się „Siodło II” i przedstawia elegancko ubraną kobietę siedzącą na oparciu fotela na siodle.

Helmut Newton to niemiecko-australijski fotograf, który zasłynął nieco kontrowersyjnymi zdjęciami kobiet. Był jednym z najbardziej prowokacyjnych fotografów XX wieku.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
NAJNOWSZE