Amelia Hamlin skończyła 20 lat! Jaki prezent dostała od Scotta Disicka?

2021-06-15 15:00 AM
Scott Disick i Amelia Hamlin
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Amelia Hamlin 13 czerwca skończyła 20 lat. Z tej okazji wspólnie z przyjaciółmi i z ukochanym Scottem Disickiem świętowała w Miami. Impreza nie była huczna, bo obchodzona w gronie najbliższych. Fanów jednak najbardziej interesowało, co swojej ukochanej podarował Scott Disick. Niektórzy mogą być w szoku!

Związek Scotta Disicka i młodziutkiej Amelii Hamlin u wielu osób wzbudzał niedowierzanie i momentami kpinę. Póki co ich związek ma się naprawdę świetnie. Para spotyka się od jesieni ubiegłego roku i są w sobie naprawdę zakochani. A różnica wieku między nimi wydaje się być w ogóle niezauważalna.

Na 20 urodzinach Amelii Hamlin nie mogło więc zabraknąć 38-letniego Scotta Disicka. Młoda modelka świętowała w towarzystwie przyjaciół i ukochanego. Wspólnie wznosili toasty, delektowali się pysznym jedzeniem oraz rozpakowywali prezenty.

Tabloidy nie mają wątpliwości. Amelia Hamlin dostała od Scotta Disicka piękny prawdopodobnie wysadzany diamentami naszyjnik w kształcie dość sporego krzyża. Modelka natychmiast ubrała prezent i… popłakała się ze szczęścia!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE