Edyta Górniak Allan Krupa

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Allan Krupa został blondynem. Edyta Górniak aż nie mogła uwierzyć!

2023-07-03 15:24

Allan Krupa, raper i syn Edyty Górniak, nie boi się eksperymentować z nagrywaną muzyką i wizerunkiem. 19-latek zaskoczył obserwatorów, jak i swoją sławną mamę, nowym kolorem włosów. Enso postanowił bowiem zostać... blondynem. Wokalistka nie kryła swojego zdziwienia mocną metamorfozą ukochanej latorośli.

Allan Krupa w wersji blond to spore zaskoczenie nie tylko dla internautów, ale nawet jego mamy, wokalistki Edyty Górniak. Enso, bo takiego pseudonimu artystycznego używa dorastający na oczach całej Polski 19-latek, nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem i prezentowaną w sieci twórczością. W dniu osiemnastki znany do tej pory głównie z umiejętności prezentowanych za konsoletą muzyk pokazał światu, jak rapuje. Jego numer Lambada wygenerował już ponad 700 tysięcy odsłon, a internauci wskazali na inspiracje katalogiem Maty. Nie zważając na słowa krytyki, Allan udowodnił, że chce się rozwijać i zaserwował słuchaczom jeszcze kilka numerów, które zwiastują jego longplay. Młody artysta nie porzucił jednak kariery DJ-a. Sety Allana są doskonale oceniane i jak się okazuje, opłacane. Za jedno zlecenie syn Edyty Górniak ma otrzymywać sporą gażę. Teraz 19-letni Enso zaskoczył internautów odważną metamorfozą. Sama Edyta Górniak nie kryła zdziwienia!

Allan Krupa Enso o byciu synem Edyty Górniak. Długo nie wiedział, że jest znana!

Allan Krupa blondynem

Takiej zmiany nie spodziewał się chyba nikt, nawet mama Allana. Edyta Górniak opublikowała w sieci screenshota rozmowy ze swoją blondwłosą aktualnie pociechą, a następnie zdjęcie wykonane najpewniej w salonie fryzur.

Kotek, w dokumentach cię nie poznają - zażartowała.

Piosenkarka mocno kibicowała też blond Allanowi podczas jego występu w programie Pytanie na śniadanie. Jak wam się podoba nowy look 19-letniego Enso? Rzeczywiście trudno go poznać?

Listen on Spreaker.