Allan Krupa

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Allan Krupa nie oszczędza na ubraniach. TE buty kosztowały fortunę!

2023-11-23 14:05

Początkujący raper nie ukrywa tego, że należy do gwiazd, które na ubrania wydają sporą część swoich oszczędności. Syn Edyty Górniak uwielbia szokować ekstrawaganckimi stylizacjami, które często warte są co najmniej kilkanaście tysięcy. Tym razem postawił na ekskluzywne buty warte fortunę.

Choć syn Edyty Górniak ma dopiero 19. lat, to już nieźle zadomowił się w polskim show-biznesie. Allan Krupa jest stałym bywalcem celebryckich imprez i wielkich wydarzeń na czerwonym dywanie. Początkowo pojawiał się na ściankach ze swoją mamą, jednak teraz, kiedy zaczął prężniej działać jako raper i DJ, decyduje się na samotne, branżowe wyjścia. Podobnie było w przypadku pokazu mody MMC. Syn divy znany jest ze swoich zaskakujących stylizacji i eksperymentów, o których rozpisują się portale plotkarskie, dlatego tego typu wydarzenie z pewnością bło dla niego okazją do zaczerpnięcia kilku inspiracji. Jak na modowe wydarzenie przystało, Allan Krupa zadał szyku w swojej stylizacji. Trzeba przyznać, że wyglądał naprawdę ekstrawagancko. Największą uwagę zwracają jednak jego buty, za które zapłacił pokaźną sumę.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Allan Krupa - stylizacje

Stylizacje Allana Krupy nie raz zrobiły już piorunujące wrażenie. Wiele osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, że doradcą początkującego rapera jest Bartosz Pniewski znany jako Highbart, który jest nie tylko miłośnikiem mody odwiedzającym największe, światowe pokazy, ale także jednym z najpopularniejszych kolekcjonerów butów na świecie. Wygląda na to, że Bartosz został doradcą Allana, który nieustannie zadaje szyku na ściankach. Tym razem, przy okazji pokazu mody MMC, syn Edyty Górniak postawił na luźny, beżowo-brązowy sweter oraz czarne spodnie składające się z kilku połączonych materiałów o różnej strukturze . To nie wszystko. Całość stylizacji dopełniona została sportowymi butami Louis Vuitton, które kosztują niemal 7 tysięcy złotych! Co uważacie o looku Allana? Lubicie tego typu buty, czy jednak stawiacie na klasykę?

Allan Krupa

i

Autor: AKPA