Alicja Bachleda-Curuś jest ZARĘCZONA?! Fani wypatrzyli pierścionek na jej palcu! [ZDJĘCIA]

2019-09-10 19:28 nk
Alicja Bachleda-Curuś z partnerem
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Alicja Bachleda-Curuś planuje zamążpójście? Podczas mszy żałobnej po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w Konstancinie-Jeziornej aktorka pokazała się za rękę z pewnym mężczyzną, a na jej palcu serdecznym błyszczał sporej wielkości pierścionek! Plotki głoszą, że gwiazda jest zaręczona! Zobaczcie zdjęcia!

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Do tego jest jedną z tych, które odniosły największy sukces za granicą. Mimo to wygląda na to, że jej życie osobiste dotąd nie układało się zbyt szczęśliwie. Gwiazda ma za sobą kilka poważniejszych związków, w tym także ze znanymi mężczyznami ze świata showbiznesu i sportu. Dwuletni związek z Colinem Farrellem zaowocował narodzinami ukochanego synka Alicji, Henry'ego Tadeusza, jednak sama relacja z ojcem chłopca rozpadła się dość szybko. Również z Marcinem Gortatem Bachleda-Curuś nie stworzyła stałego związku - para była razem półtora roku. Czyżby teraz Ala w końcu znalazła miłość na całe życie?

Alicja Bachleda-Curuś zaręczona?!

Już od jakiegoś czasu krąży plotki o nowym ukochanym Alicji Bachledy-Curuś. Wygląda na to, że to naprawdę poważny związek. Aktorka wzięła partnera ze sobą do Konstancina-Jeziornej na mszę żałobną w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, z którym gwiazda była związana kilkanaście lat temu. Alicja i jej partner wchodzili do kościoła za rękę, a na palcu serdecznym gwiazdy połyskiwał pierścionek. Mówi się, że biżuteria nie miała jedynie funkcji ozdobnej. Fani spekulują, że Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona!

Sama aktorka nie komentuje na razie tych spekulacji. Nie zdradza też tożsamości swojego ukochanego. Bez względu na to, jaka jest prawda o zaręczynach Ali, mamy nadzieję, że w końcu odnalazła swoje szczęście w życiu!

NAJNOWSZE