Alex Rodriguez chwali się klatą z okazji 46. urodzin. Jennifer Lopez ma czego żałować?

2021-07-31 13:55 kp
Alex Rodriguez
Autor: Backgrid/East News

Podczas gdy Jennifer Lopez na oczach świata cieszy się swoim odnowionym związkiem z Benem Affleckiem, Alex Rodriguez próbuje udowodnić sobie i światu, że czuje się świetnie jako singiel. Bejsbolista w 2019 roku oświadczył się J. Lo i był pewien, że czeka go u jej boku szczęśliwa przyszłość. Tymczasem swoje 46. urodziny świętował już bez niej.

Rozstanie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza było bez wątpienia największym zaskoczeniem w światowym showbiznesie w tym roku. Para uchodziła za prawdziwą "power couple" i od dawna planowała wystawny ślub. Wprawdzie na początku roku w mediach pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku, jednak oni nie załamywali się, a zamiast tego wybrali wspólnie na terapię.

Wizyty u specjalisty nie pomogły i w marcu Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili rozstanie. Sportowiec podobno długo liczył na to, że odzyska gwiazdę. Gdy jednak J. Lo wpadła w ramiona Bena Afflecka, czyli swojej wielkiej miłości sprzed dwudziestu lat, było jasne, że A. Rod wypadł już z gry.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Alex Rodriguez wciąż w formie

Alex Rodriguez nie jest dziś w łatwej sytuacji. Byłego faceta Jennifer Lopez z każdej strony atakują kolejne zdjęcia jego wokalistki i jej nowego faceta, którzy przestali ukrywać, że są w sobie zakochani tak, jak nigdy wcześniej. A. Rod natomiast jako singiel świętował kilka dni temu swoje 46. urodziny i nie pozostało mu nic innego, jak tylko udowadniać, że wciąż jest w świetnej formie i nie załamał się po rozstaniu.

Były bejsbolista wrzucił z tej okazji na Instagram zdjęcie, na którym pochwalił się tym, co ma najlepsze - wysportowaną klatą i idealnie dobranym garniturem. Trzeba przyznać, że wciąż świetnie wygląda!

W której wersji go wolicie?

NAJNOWSZE