Aleksandra Szwed zdradziła płeć drugiego dziecka. Te ubranka mówią wszystko

2021-07-30 10:01 kp
Aleksandra Szwed
Autor: WBF

Aleksandra Szwed bardzo chroni prywatności swojej rodziny. Aktorka od urodzenia drugiego dziecka nie zdradziła jego imienia, a dopiero dzięki ostatnim zdjęciom mogliśmy dowiedzieć się, jakiej płci jest maluch. Urocze sukienki, jakie Ola kupiła swojej pociesze nie zostawiają wątpliwości - to dziewczynka! A fani dopytują o imię...

Fani Aleksandry Szwed od tygodni z przyjemnością obserwują kolejne zdjęcia aktorki z jej drugim dzieckiem. Gwiazda została po raz drugi mamą kilka tygodni temu i od tamtego czasu chętnie pokazuje fotki, na których widać jej drugą pociechę - najczęściej w towarzystwie jej psów, co zresztą doprowadziło do zabawnej wpadki w niektórych mediach.

Aleksandra Szwed konsekwentnie nie zdradza publicznie informacji na temat swojego drugiego dziecka, mimo, że fani wciąż dopytują. Gwiazda nie chciała już jednak dłużej ukrywać płci maluszka - ubranka mówią same za siebie!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Aleksandra Szwed urodziła córkę

Drugie dziecko Aleksandry Szwed to dziewczynka - wystarczy spojrzeć na słodką sukienkę, w jaką Ola ubrała córeczkę do zdjęcia z tatą.

Drugie dziewczęce ubranko zobaczyliśmy na najnowszym zdjęciu - tym razem dziewczynki razem z Aleksandrą Szwed podczas drzemki.

Fani wciąż mają jednak niedosyt i proszą o imię! A co na to Ola? Pod komentarzem jednej z fanek:

Jak się zowie, ta przepiękna młoda dama?❤️😍❤️

gwiazda odpowiedziała żartobliwie:

ja? Aleksandra 😎😜😂

Myślicie, że Ola skusi się i zdradzi w końcu, jak mała ma na imię?

NAJNOWSZE