Aleksandra Szwed kpi z mediów plotkarskich. Pomyliły jej dziecko z psem!

2021-07-23 17:47 kp
Aleksandra Szwed
Autor: WBF

Aleksandra Szwed bardzo mocno dba o prywatność swojej rodziny. Gwiazda starannie selekcjonuje treści, jakimi dzieli się w sieci ze swoimi fanami i informuje jedynie o najważniejszych wydarzeniach z jej życia. Jedno jednak pokazuje bardzo chętnie - swoje zwierzaki! I w końcu żądni nowych informacji dziennikarze pomylili imię jej dziecka... z psem!

Aleksandra Szwed została pod koniec czerwca po raz drugi mamą. Aktorka od kwietnia nie ukrywała przed fanami ciąży i chętnie pozowała ze swoim zaokrąglonym brzuszkiem. Gwiazda nie zdradzała jednak żadnych szczegółów dotyczących jej drugiego dziecka - do dziś nie zdradziła też, jakie imię wybrała dla malucha oraz czy jest to chłopiec czy dziewczynka. Media żyją jednak swoim życiem i tak "imię" chłopca trafiło do sieci...

Aleksandra Szwed z zaskoczeniem odkryła, że jeden z serwisów ogłosił, że jej drugie dziecko ma na imię... Gucio. Problem jednak w tym, że imię to owszem nosi jeden z jej domowników - jej pies!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Aleksandra Szwed tłumaczy: Gucio to pies!

Łatwo odkryć, z czego wynikła pomyłka dziennikarzy - Aleksandra Szwed chętnie pokazuje zdjęcia noworodka właśnie w towarzystwie jej bullteriera, Gucia, A ponieważ imię to często trafia do hasztagów i opisów, ktoś uznał, że to właśnie imię jej dziecka... Ola nie powstrzymała się przed małą złośliwością wobec tabloidu.

Szanowni Redaktorzy portali wszelakich, którzy z uporem maniaka mylą moje dziecko z psem (…😳🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️😂) Oto, ze specjalną dedykacją dla Was ❤️„Borys opiekujący się (nie) małym Guciem” 😂Fakt - kocham tego psa miłością matczyną, ale chyba sami przyznacie, że Gucia z noworodkiem pomylić jest trudno…😂😂😂

- zażartowała w nowym poście, pokazując zdjęcie swojego starszego dziecka właśnie z Guciem.

Szczęśliwie co złego, to nie my :)

NAJNOWSZE