Aleksandra Szwed znosi drugą ciążę gorzej niż pierwszą? "Byłam na to przygotowana"

2021-06-22 13:02 kp
Aleksandra Szwed
Autor: WBF

Aleksandra Szwed już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka na co dzień ceni sobie prywatność i rzadko bryluje w mediach, opowiadając o swoim życiu osobistym. Długo trzymała też w tajemnicy drugą ciążę. Tym razem jednak skusiła się na krótki wywiad, w którym opowiedziała, jak się czuje, czekając na powiększenie rodziny.

Aleksandra Szwed to jedna z wielu polskich gwiazd, które w najbliższym czasie zostaną mamami. Aktorce długo udawało się zatrzymać ciążę dla siebie i cieszyć się nią wyłącznie z bliskimi, a gdy pierwsze zdjęcie brzuszka pokazała dokładnie 1 kwietnia, wielu fanów wierzyło, że to prima aprilisowy żart. Dopiero, gdy na profilu Oli zaczęły pojawiać się kolejne ciążowe fotki, stało się jasnym, że aktorka czeka na narodziny drugiego dziecka.

Aleksandra Szwed dotąd nie opowiadała o swojej ciąży w mediach. Tym razem zrobiła wyjątek i zdradziła, jak się czuje oraz czy wybrała już dla drugiego malucha imię.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Aleksandra Szwed w drugiej ciąży

O swojej drugiej ciąży Aleksandra Szwed rozmawiała ostatnio z serwisem Jastrząb Post. Celebrytka przyznała, że przechodzi ją inaczej niż pierwszą - w końcu od pierwszej ciąży minęło już sporo czasu.

Każda ciąża jest zupełnie inna. My ją inaczej znosimy. Mój organizm jest już kapeczkę starszy niż był te prawie 7 lat temu. Ja byłam też na to przygotowana, natomiast przyznam, że nie przypuszczałam, że różnice potrafią być w pewnych kwestiach tak drastyczne. To jest kwestia bardzo indywidualnych naszych odczuć, miejsca w życiu, w którym jesteśmy, tego, co się dzieje dookoła. Czas pandemii i covidu jest dziwnym czasem, a na chodzenie w ciąży to już w ogóle. Dostrzegam pewne różnice. natomiast to nie jest tak, że to jest pewnego rodzaju gradacja, że tamto było lepsze czy gorsze. Jest inaczej. Po prostu. Ale uważam, że jedno i drugie było absolutnie warte przeżycia.

- powiedziała Ola Szwed.

Aktorka zdradziła też, że wraz z partnerem - koszykarzem Krzysztofem Białkowskim - wybrała już dla drugiego dziecka imię. Gwiazda nie zdradza jednak, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki.

Mogę powiedzieć, że imię zostało wybrane 7 lat temu i wróciliśmy do wersji zero. Tam było wybierane kilka poprzednio, więc przejrzeliśmy wcześniejsze wybory is twierdziliśmy ok. Poszło szybko. Ja byłam przygotowana na większą walkę o to, że trzeba będzie coś podyskutować, powybierać. A tu poszło sprawnie.

- powiedziała.

>> Aleksandra Szwed w ciąży zakpiła z Agnieszki Kaczorowskiej! "brzydka... za to szczęśliwa"

NAJNOWSZE