Klaudia Halejcio pokazała video z baby shower. Impreza godna gwiazdy

2021-06-22 11:26 kp
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio obiecała swoim fanom, że pokaże im film z bajecznego baby shower, podczas którego z bliskimi świętowała oczekiwanie na narodziny jej córki. Celebrytka przyzwyczaiła już internautów do tego, że wszystko jest u niej na najwyższym poziomie - tak samo było z tym przyjęciem. Zobaczcie video!

Klaudia Halejcio jest już szczęśliwą mamą i dziś spędza każdą chwilę ze swoją córką. Zgodnie z trendem, który już od kilku lat panuje wśród gwiazd, aktorka pod koniec maja bawiła się na swoim baby shower, na którym razem z przyjaciółkami i krewnymi świętowała swoją ciążę. Celebrytka zdążyła już pochwalić się internautom niektórymi zdjęciami z przyjęcia, a teraz, zgodnie z obietnicą, opublikowała na Instagramie film.

Już od dawna gwiazdy z przyjemnością pokazują swoim fanom zdjęcia i nagrania ze swoich baby shower. Zgodnie z trendem przyjęciu towarzyszą zawsze dekoracje odnoszące się do płci malucha i słodkości z najlepszych cukierni. Przyszła mama i jej przyjaciółki chętnie pozują do wspólnych sesji, których głównym bohaterem jest oczywiście ciążowy brzuszek. Zdjęcia ze swojego baby shower ostatnio pokazywała również Agnieszka Kaczorowska.

>> Estetka, Agnieszka Kaczorowska zrelacjonowała bajkowe baby shower. Zero brzydoty!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Klaudia Halejcio na swoim baby shower

Baby shower Klaudii Halejcio odbyło się 30 maja, czyli - jak się później okazało - zaledwie trzy dni przed narodzinami jej córki! Aktorka szczęśliwie do końca ciąży cieszyła się jednak świetną kondycją, dzięki czemu mogła w dobrym humorze bawić się na przyjęciu. Na imprezie w stylu boho pojawiło się kilkanaście pań, w tym znana przyjaciółka młodej mamy, Patricia Kazadi.

Ale pieknyyy filmik. Cudna pamiatka 😍❤️

- napisała Patricia pod postem.

Zobaczcie nagranie! Lubicie imprezy w takim stylu?

NAJNOWSZE