Alec Baldwin

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER / Screen/Instagram/@alecbaldwininsta Alec Baldwin po raz ósmy został ojcem - powitał na świecie córkę

Alec Baldwin został ojcem po raz ósmy. 64-latek pokazał intymne wideo z sali porodowej

2022-09-26 13:29

Alec Baldwin właśnie powitał na świecie swoje ósme dziecko. Podekscytowany aktor pochwalił się na Instagramie swoją nowo narodzoną córeczką. Wideo zachwyciło fanów, a z całego świata posypały się gratulacje.

Alec Baldwin zauroczony nowo narodzoną córeczką. Podzielił się ze światem wspaniałą nowiną

Alec Baldwin urodził się 3 kwietnia 1958 roku. Jest amerykańskim aktorem i producentem filmowym, znanym z takich obrazów jak: "Sok z żuka", "Polowanie na czerwony październik", "Ucieczka gangstera" czy Pearl Harbor". Od 1993 do 2003 roku był mężem popularnej aktorki, Kim Basinger. Po rozwodzie związał się z 26 lat młodszą Hilarią Baldwin, z którą są małżeństwem od 2012 roku.

Alec Baldwin ze związku z Kim Basinger doczekał się córki, która w tym roku skończyła 26 lat. Z Hilarią Baldwin wychowują obecnie siedmioro dzieci, w tym nowo narodzoną córeczkę, która 22 września 2022 dołączyła do gromadki pociech, a aktor nie omieszkał podzielić z fanami dobrą nowiną, publikując na Instagramie poruszające wideo.

Ona tu jest! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przedstawić Wam nasze spełnione marzenie - Ilaria Catalina Irena - napisał na Instagramie.

Na filmiku widzimy małą Ilarię w objęciach mamy, tuż po porodzie. W dalszej części nagrania widać już powrót mamy i maleństwa do domu, gdzie czeka na nich stęskniona rodzina, a zachwycone dzieci przyglądają się siostrzyczce. Z całego świata posypały się gratulacje i mnóstwo pozytywnych komentarzy: "Absolutnie piękne. Gratulacje!", ", "Niesamowita wiadomość", "Piękna dziewczynka".

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058