Adam Levine

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Adam Levine przyznał się do zdrady

Adam Levine przyznał się do zdrady. Modelka z Instagrama myślała, że muzyk rzuci dla niej żonę

2022-09-21 14:14

Adam Levine udowodnił, że nie należy do mężczyzn, którzy świata nie widzą poza swoją ukochaną. O jego miłosnych wybrykach mówi już cały świat, po tym, jak pewna modelka opublikowała w sieci screeny ich rozmowy.

Adam Levine i modelka Behati Prinsloo spodziewają się trzeciego dziecka, co obwieścili światu wraz  z początkiem tego miesiąca. Wokalista grupy Maroon 5, po latach budowania wizerunku idealnego męża i lojalnego partnera stracił w oczach wszystkich. Pewna modelka z Instagrama Sumner Stroh opublikowała w sieci screeny ich rozmów, w których nie brakuje pikantnych wątków. Wygląda na to, że muzyk stracił głowę dla młodej influencerki, jednak ostracyzm społeczeństwa skutecznie ostudził jego zwierzęce zapędy, a co więcej, zdobył się na szczere wyznanie, które można określić mianem "ostatniej deski ratunku".

Adam Levine tłumaczy się ze zdrady. Czy to wystarczy, aby ratować małżeństwo?

Sumner Stroh wyznała, że muzyk ją omamił, a ona uwierzyła, że Levine porzuci dla niej żonę. Adam Levine postanowił działać i zapewnił publicznie, że nie wdał się w romans, ale we flirt z młodą gwiazdą portalu OnlyFans. 

Dużo się teraz o mnie mówi i chcę nieco oczyścić atmosferę. Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia - zaczął Adam.

Muzyk wyraził skruchę i powiedział, co zamierza zrobić w tej trudnej sytuacji.

W niektórych przypadkach było to niewłaściwe. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić. Na tym świecie zależy mi tylko na mojej żonie i rodzinie. Być tak naiwnym i na tyle głupim, by zaryzykować jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, była największym błędem, jaki mogłem popełnić. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem - zapewnił.

Czu to oznacza, że Behati Prinsloo wybaczyła mężowi, czy to te słowa mają jedynie uspokoić opinię publiczną? Jeżeli tak, to ta strategia nie zadziałała, ponieważ kolejne kobiety zaczęły w mediach społecznościowych opowiadać o swoich przygodach z jurnym muzykiem. Jedna z nich Alanna Zabel - prywatna trenerka piosenkarza w latach 2007-2010 - wyznała, że Levine chciał z nią spędzić cały dzień nago. Inna kobieta, Maryka, zdradziła, że Adam nie ukrywał iż "ma na jej punkcie obsesję", a z żoną nie układa mu się najlepiej. W związku z aferą kobieta stworzyła hasztag #exposeAdamLevine (co oznacza: obnażyć Adama Levine'a).

Sumner Stroh

i

Autor: Screen/Instagram/@sumnerstrohmodel Sumner Stroh opublikowała screeny rozmowy z Adamem Levinem
NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57