Alec Baldwin zastrzelił operatorkę. Aktor od lat ma problemy z prawem!

2021-10-22 10:18 AM
Alec Baldwin
Autor: AP/Associated Press/East News

Media obiegła informacja, że Alec Baldwin na planie filmu „Rust” oddał dwa strzały z broni. Jeden z nich okazała się śmiertelny. Zdarzenie wstrząsnęło nie tylko fanami aktora, ale także całą branżą filmową.

Tragedia, jaka rozegrała się na planie filmu „Rust” wstrząsnęła całym filmowym i nie tylko światem. Udział w zdarzenie wujka Hailey Bieber wywołał spore zamieszanie.

63-letni Alec Baldwin od lat jest obecny w show biznesie i z powodzeniem radzi sobie w branży filmowej. Zaczynał od występów w operach mydlanych, a z czasem zaczął zasilać aktorskie szeregi produkcji kinowych.

Alec Baldwin co jakiś czas pojawiał się na łamach kolorowej prasy, która rozpisywała się na temat jego konfliktów z prawem.

Alec Baldwin i jego konflikty z prawem

Wujek Hailey Bieber nie od dzisiaj wie, co to problemy z prawem. Gwiazda wielokrotnie była oskarżana o napaść czy nawet pobicie! Podobno porywczy charakter Aleca znany jest w Hollywood od lat.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

W 1995 roku Alec został oskarżony o pobicie fotoreportera, który chciał zrobić zdjęcie nowonarodzonej córki aktorka Ireland Baldwin. Doszło nawet do tego, że oskarżony stanął przed sądem, jednak koniec końców zarzuty oddalono.

W 2018 roku Baldwin również stał się gwiazdą  podobnej sytuacji. Alec został oskarżony o pobicie mężczyzny, który miał zająć upatrzone przez niego miejsce parkingowe przed jego apartamentem na Manhattanie.

Gdy ofiara Aleca zajęła mu miejsce, wściekły aktor miał uderzyć mężczyznę i wykrzykiwać w jego kierunku wyzwiska. Ofiarą Baldwina okazał się Polak Wojciech Cieszkowski.

Baldwin i Ciechowski spotkali się na sali sądowej, gdzie sędzia oddalił oskarżenia wobec aktora. Stryj Hailey nie pozostał obojętny na zaistniałą sytuację i również ruszył z pozwem przeciwko Polakowi. W odwecie zarzucił mu kłamstwo.

Kolejny szok fani aktora przeżyli, gdy do sieci wyciekło nagranie, podczas którego Baldwin na automatycznej sekretarce nazywa swoją córkę Ireland „bezmyślną małą świnią”. Krótko po wydarzeniu, gwiazdor publicznie przeprosił córkę w jednym z programów telewizji NBC.

Alec Baldwin homofobem?

Na swoim koncie Baldwin ma także oskarżenia o homofobię. Oskarżyła go o to jedna z organizacji walcząca o prawa mniejszości seksualnych, zaraz po tym, jak nazwał jednego z paparazzi „ciotą”. Za swoje zachowanie aktor również szybko przeprosił.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co takiego Cardi B dostała od Offseta na urodziny?

Zobacz też:

NAJNOWSZE