Ojciec zabitej Halyny Hutchins zabrał głos. Oskarża konkretne osoby!

2021-10-25 13:50 AM
Ludzie oddają hołd zabitej Halynie Hutchins
Autor: AP/Associated Press/East News

Wydarzenia na planie filmu „Rust” wstrząsnęły światem. Podczas kręcenia ujęć, z broni, którą trzymał amerykański aktor Alec Baldwin, wystrzelił nabój, który ranił reżysera i zabił operatorkę filmu. Teraz do sprawy odniósł się ojciec zabitej kobiety.

Na planie filmu „Rust” rozegrała się ogromna tragedia, która wstrząsnęła całym światem. Z rąk Aleca Baldwina zginęła 42-letnia operatorka, a reżyser filmu został ranny. Policja bada sprawę i wyjaśnia, jak to możliwe, że w broni znajdowała się ostra amunicja.

W mediach pojawia się coraz więcej szczegółów na temat dramatycznych zdarzeń. Jednocześnie głos w sprawie zabrał ojciec zabitej Halyny Hutchins. Co powiedział i kogo oskarża o całą sytuację?

Ojciec Halyny Hutchins zabrał głos

Po tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce na planie, Alec Baldwin wydał oświadczenie i od razu zapewnił, że będzie współpracować z policją na każdym etapie śledztwa.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Teraz głos w sprawie zabrał także Anatolij Androsovych, czyli ojciec zastrzelonej operatorki filmu „Rust”. Mężczyzna na temat sprawy wypowiedział się krótko, ale dosadnie. Od razu uznał, że wina nie leży po stronie aktora, tylko… ekipy filmowej!

Nie obarczam odpowiedzialnością Aleca Baldwina. To odpowiedzialność osób, które zajmują się rekwizytami, którzy zajmowali się bronią. 

- mówił Androsovych w rozmowie z The Sun.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE