Joanna Kulig

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@joannakulig_official Joanna Kulig z legendą Hollywood

Gwiazdy

Aktorzy pozazdrościli Joannie Kulig. "Super! Zdjęcie z legendą!"

2024-02-12 11:37

Joanna Kulig rozwija swoją karierę aktorską za oceanem i odnosi spore sukcesy. Gra u boku największych gwiazd Hollywood, a z jedną z nich zrobiła sobie zdjęcie i opublikowała je w social mediach. Polscy celebryci pozazdrościli aktorce.

Joanna Kulig zadebiutowała na ekranie w 2007 roku rolą Teresy w filmie "Środa, czwartek rano" (2007) w reżyserii Grzegorza Packa, jednak to produkcja "Sponsoring" (2011) Małgorzaty Szumowskiej przyniosła jej prawdziwą sławę i rozpoznawalność. Kolejnym przełomem w jej karierze był film "Zimna wojna" (2018) Pawła Pawlikowskiego, gdzie zagrała Zulę Lichoń u boku Tomasza Kota, wcielającego się w postać Wiktora Warskiego. Joanna Kulig podobnie jak Piotr Adamczyk, czy Iza Miko postanowiła spróbować swoich sił za granicą. Teraz spełnia swój amerykański sen. Możemy ją oglądać w takich zagranicznych produkcjach jak "Knox Goes Away" (2023), czy "Miłość bez ostrzeżenia" (2023), a za nią rola w kolejnej hollywoodzkiej produkcji, która miała swoją premierę pod koniec stycznia 2024.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Kulig z kolejną zagraniczną rolą! Tym razem zagrała u boku francuskiej gwiazdy

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Joanna Kulig zachwyciła wszystkich zdjęciem z amerykańskim gwiazdorem

Joanna Kulig zdobyła uznanie polskich widzów, a od jakiegoś czasu podbija serca Amerykanów. Właśnie pochwaliła się udziałem w serialu "Władcy przestworzy", który opowiada o Armii Powietrznej Stanów Zjednoczonych i lotnikach bombowców, którzy ryzykują życiem walcząc z wrogiem podczas II Wojny Światowej. Joanna Kulig wcieliła się w postać Pauliny, która zniewala urodą i rozkochuje w sobie jednego z bohaterów.

Polska gwiazda pochwaliła się w sieci nie tylko kadrami z serialu, ale także zdjęciem z producentem tej wojennej produkcji - Tomem Hanksem - prawdziwą gwiazdą Hollywood. Aktorem znanym z takich filmów, jak "Zielona mila" (1999), "Cast Away - poza światem" (2000), czy "Kapitan Phillips" (2013).

Polscy aktorzy i celebryci pozazdrościli Joannie Kulig znajomości z Hanksem i skomentowali ich spotkanie: Mega Asiuniu - napisał Ralph Kaminski - Ale czad - zachwyciła się Barbara Kurdej-Szatan - Gratki Asiu! Supcio! Trzymam kciuki za Ciebie cały czas! - oznajmił L.U.C. - Ależ petarda Asiuuuulaaaa! Brawo! - dodał Rafał Zawierucha - Super! Zdjęcie z legendą! - napisał fan.