Gwiazdy

Akop Szostak w szczerym wywiadzie opowiedział o rozstaniu. "To była cenna lekcja"

2024-05-20 11:12

Informacja o rozstaniu Akopa i Sylwii Szostaków zelektryzowała media i fanów pary pod koniec marca. Od tamtej pory wszyscy zadają sobie pytanie, co mogło być przyczyną rozpadu ich relacji. Do tej pory byli małżonkowie nie komentowali swojej decyzji, teraz Akop Szostak w wywiadzie z Żurnalistą otworzył się na temat rozstania.

Akop i Sylwia Szostakowie byli małżeństwem przez dziesięć lat. Uchodzili za niezwykle zgrany duet, a w mediach społecznościowych nieustannie relacjonowali swoją codzienność, w której nie brak było zapewnień o wielkim uczuciu. Dlatego, kiedy końcem marca wydali oficjalne oświadczenie, że zdecydowali się zakończyć swój związek, fani pary byli w szoku. Od razu pojawiło się wiele głosów, że para przez cały czas udawała, a wszelkie czułe gesty były jedynie na pokaz. Oliwy do ognia dolała Caroline Derpienski, która miała powiedzieć, że o tym, iż Szostakowie już od miesiąca nie są razem.

Akop Szostak przed walką z Radosławem Słodkiewiczem | EFM SHOW

Akop Szostak mówi o rozstaniu

Informacja o rozpadzie związku zawodnika MMA oraz fit-influencerki do dziś wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, oraz fanów pary. Akop Szostak udzielił wywiadu Żurnaliście, w którym opowiedział o rozstaniu. Sportowiec podkreślił, że w sieci nie pokazywali jedynie wyidealizowanych obrazków, ale również kilkukrotnie wspominali, że brali udział w terapii małżeńskiej.

Żyjemy w kulturze obrazkowej i filmowej. Bardzo często oglądamy filmy, ale nie czytamy do nich opisu. Wiele razy mówiliśmy, że chodziliśmy na terapię i walczyliśmy. Dzisiaj cokolwiek powiem, wpływa na mnie i na nią. Gentlemani nie mówią o swoich byłych i tego będę się trzymał - powiedział Szostak.

Odniósł się również do zarzutów internautów, którzy twierdzą, że przez długi czas Akop i Sylwia Szostakowie po prostu oszukiwali opinię publiczną, aby zdobyć więcej obserwatorów.

Jak jesteś z kimś jedną trzecią życia... stary, tego nie da się udawać. Nie da się być z kimś tyle czasu i kłamać - wyznał.

Sportowiec wspomniał również o swojej byłej partnerce, której, jak powiedział, bardzo wiele zawdzięcza.

To jest cudowna kobieta, która nauczyła mnie wielu wartości i ja będę to zawsze pamiętał, więc nie uważam, żeby to była porażka, to była cenna lekcja, którą do końca życia będę pamiętał i za którą zawsze będę wdzięczny - powiedział Akop.