Akop i Sylwia Szostakowie ogłosili rozstanie

i

Autor: AKPA Derpienski już dawno wiedziała o rozstaniu Szostaków?

Gwiazdy

Szokujące wyznanie Derpienski po ogłoszeniu rozstania Szostaków. Jednak oszukiwali internautów?

2024-03-29 21:19

Wieści o rozstaniu Sylwii i Akopa Szostaków wstrząsnęły opinią publiczną. Fani z niedowierzaniem przyjęli oświadczenie, jakie małżonkowie umieścili w swoich mediach społecznościowych. Choć trudno w to uwierzyć, to para ogłosiła właśnie swoje rozstanie, i to w 10. rocznicę ślubu! Teraz do tych doniesień odniosła się Caroline Derpienski.

Sylwia i Akop Szostakowie uchodzili za niezwykle zgrany duet. Związek Akopa i Sylwii od samego początku wzbudzał wiele emocji. Para pobrała się w 2014 roku po zaledwie trzech miesiącach znajomości. Na swoich profilach w mediach społecznościowych fit-influencerka oraz zawodnik MMA zamieszczali posty, w których zapewniali o głębokim uczuciu, które ich łączy. Stąd nagłe wieści o rozstaniu pary wprawiły w osłupienie nie tylko fanów popularnej pary, ale także media.

Chcemy się podzielić z wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą - przekazała para.

MAX ON AIR - DODA, WERSOW, ARIANA

Sylwia i Akop Szostakowie ogłosili rozstanie

Ta informacja wstrząsnęła fanami fit-influencerki i byłego kulturysty. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele wpisów od zdruzgotanych fanów, którzy nie kryją rozczarowania zaistniałą sytuacją, a wręcz zarzucają parze, iż przez lata ich oszukiwali, tworząc w mediach wizerunek idealnej pary. Do tych wypowiedzi postanowiła odnieść się Sylwia Szostak, która wyjaśniła, że internauci nie mają pełnego obrazu ich związku. W stories na Instagramie wyjawiła:

Rozumiem, że część z was może czuć zawód. Ponieważ widzieliście nasze najlepsze strony związku w necie. Pamiętajcie jednak, że życie nie jest zero-jedynkowe. To, że ktoś postanawia podjąć decyzję o rozstaniu, nie oznacza, że zmarnował 10 lat w związku. Było wiele dobrych chwil i śmiesznych sytuacji, którymi szczerze lubiliśmy się z wami dzielić. Całe dobro naszego związku, jakie publikowaliśmy, było prawdziwe, ale nie stanowiło pełni obrazu naszego życia. Nie widzieliście naszych kryzysów, kłótni, terapii, bo nie chcieliśmy współdzielić z wami tego, co negatywne. Uważni słyszeli, jak podczas ostatniego podcastu u Żurnalisty wspomniałam o tym, że byliśmy już krok od rozstania - wyznała Sylwia Szostak.

Caroline Derpienski ujawnia kulisy rozstania Szostaków

Para w późniejszych postach wyjaśniła, że decyzja o rozstaniu nie była podjęta w pośpiechu. Jak podkreślił w swoim poście Akop, para wielokrotnie podejmowała starania, aby ich związek nadal funkcjonował, niestety "nie udało się". Jak donosi "Świat Gwiazd", Caroline Derpienski już dawno wiedziała, że ich związek się zakończył. "Ja już wiedziałam to miesiąc temu" - miała powiedzieć celebrytka. Myślicie, że rzeczywiście mogła mieć takie informacje zanim para zdecydowała się oficjalnie powiedzieć o rozstaniu?

Listen on Spreaker.