Akon i Kanye West wystartują w wyborach prezydenckich! Myśleliście, że żartują?

2020-01-20 13:26 mw
Akon, Kim Kardashian i Kanye West
Autor: gotpap/Bauergriffin.com/East News, London Entertainment / SplashNews.com/East News

Czy Kanye West naprawdę zamierza startować w wyborach prezydenckich? Jeśli myśleliście, że żartował, musimy Was wyprowadzić z błędu: wiele wskazuje na to, że mąż Kim Kardashian bardzo traktuje swoją deklarację. Kampania prezydencka w USA zapowiada się bardzo ciekawie, bo oprócz Kanye Westa zamierza w niej startować jeszcze jeden muzyk. Chęć ubiegania się o najwyższy urząd w państwie potwierdził też Akon!

Jesienią 2020 roku Amerykanie wybierać będą kolejnego prezydenta swojego kraju. Niewykluczone, że na kolejną czteroletnią kadencję w Białym Domu pozostanie Donald Trump, którego od pewnego czasu mocno popiera m.in. Kanye West. Jak już pewnie słyszeliście, raper zapowiedział, że w 2024 roku sam zamierza ubiegać się o fotel prezydenta!

Myślicie, że żartował?

Kiedy w połowie ubiegłego roku Kanye opowiadał w wywiadzie na żywo o swoich planach politycznych, mało kto wierzył, że mówi poważnie. Mąż Kim Kardashian znany jest z szalonych pomysłów i z biegiem lat nauczył nas słuchania tego, co mówi, z odpowiednim dystansem.

Tym razem jednak wygląda na to, że Kanye West nie żartuje i w kolejnych wyborach prezydenckich naprawdę chce wystawić swoją kandydaturę. Zresztą nie on jeden!

KANYE WEST vs. AKON: WYJĄTKOWE WYBORY PREZYDENCKIE W USA

Kto po Donaldzie Trumpie zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych? Już za kilka lat szykuje się wyjątkowo interesująca kampania prezydencka, która pod pewnymi względami może przypominać "battle rap". Oprócz Kanye Westa o fotel w Białym Domu walczyć chce także jego kolega z branży - Akon!

Muzyk już kilka lat temu wspominał, że kiedyś chciałby zająć się polityką, a nawet zawalczyć o urząd prezydencki. Teraz potwierdza swoje plany! Jako prawdopodobny start w wyborach podaje - podobnie, jak Kanye West - rok 2024!

Czy Akon ma szansę choćby na zwycięstwo w prawyborach? Niektórzy twierdzą, że większą, niż Kanye West! Raper od dawna zajmuje się nie tylko muzyką, ale także działalnością społeczną i sam przyznaje, że zbieranie takich doświadczeń może pomóc w ubieganiu się o najwyższy urząd w państwie.

Kiedy chcesz walczyć o ten urząd, to decydujesz się służyć. To coś innego, niż zwykła praca.

Myślę, że doświadczyłem po trochu wszystkiego, co może spotkać obywatela USA - będąc twórcą, rozumiejąc jak rozwijać i budować przedsiębiorstwa.

Umiem spojrzeć na te same rzeczy z poziomu biznesu i z punktu widzenia polityki. Doradzałem wielu prezydentom z różnych miejsce - z jakichś ponad 15 krajów w Afryce i na świecie

- twierdzi Akon.

>> Akon zbuduje swoje miasto w Senegalu. "Akon City" będzie inspirowane filmem Czarna Pantera

Myślicie, że Akon ma szanse zostać kiedyś prezydentem? A co z kandydaturą Kanye Westa? Czy na miejscu Amerykanów zagłosowalibyście na któregoś z nich?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE