Agnieszka Woźniak-Starak ZAPROJEKTOWAŁA ubrania! WOW!

2021-10-09 22:00 RD
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak jest mega popularną dziennikarką. Okazuje się jednak, że prowadzenie programów w telewizji i radiu to nie jedyna rzecz, która świetnie jej wychodzi. W sieci pojawiły się zdjęcia pierwszych ubrań, które zaprojektowała właśnie Agnieszka. Fani są zachwyceni. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat związana jest z telewizją TVN. Obecnie prowadzi między innymi program Dzień Dobry TVN. Wcześniej była gospodynią rozrywkowego show Ameryka Express. Wiele lat temu natomiast można było oglądać ją na antenie Telewizji Polskiej. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Agnieszka zna się na swoim fachu i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Okazuje się jednak, że prowadzenie programów telewizyjnych i radiowych to nie jedyne, co bardzo dobrze wychodzi gwieździe. 

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

W mediach społecznościowych właśnie pojawiły się zdjęcia, na których widać zaprojektowane przez Agnieszkę ubrania. 

Dziś premierowo tylko na moim blogu: wspólna kolekcja @vicher_official i @aga_wozniak_starak, która została także twarzą kampanii. Patronką i główną inspiracją kolekcji jest Zofia Stryjeńska, diwa polskiego art deco, ale znajdziemy i Podhale lat 70., sporo świetnych dzianin i wariacje na temat jazdy konnej. Tylko u mnie wszystkie looki znakomitej „Zochy”!

czytamy na profilu Michała Zaczyńskiego, który opublikował fotkę. 

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
NAJNOWSZE