Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! Ale nie to jest najważniejsze w jej poście na Instagramie

2019-02-07 13:44
Agnieszka Sienkiewicz - hotplota.pl
Autor: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Wspaniała informacja dla wszystkich fanów Agnieszki Sienkiewicz - aktorka jest w ciąży! Gwiazda pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie i powiedziała o innej, ważnej sprawie...

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się tą radosną wiadomością na swoim Instagramie. Ciąża gwiazdy jest już na tyle zaawansowana, że nie da się dłużej ukrywać brzuszka!

Ciąża Agnieszki Sienkiewicz to wspaniała wiadomość dla jej fanów, którzy natychmiast zaczęli składać jej na Instagramie gratulacje. Dociekliwe fanki natychmiast zaczęły dopytywać też o termin porodu, jednak z pewnością tę informację aktorka zatrzyma jeszcze przed dłuższy czas dla siebie. Ogłoszenie ciąży Agnieszka Sienkiewicz wykorzystała natomiast w inny, bardzo szlachetny sposób.

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży i prosi o pomoc

Nie o pomoc dla siebie. Wiedząc, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się wszelkie ogłoszenia ciąży na Instagramie, aktorka wykorzystała zamieszanie wokół swojej osoby w ważnym celu. Ogłaszając ciążę Agnieszka Sienkiewicz zaapelowała też o pomoc dla innego dziecka - 2,5 letniej dziewczynki o imieniu Kasia, która walczy z poważną chorobą. Aktorka zachęciła do włączenia się w zbiórkę pieniędzy na jej leczenie.

Dodajmy, że Agnieszka Sienkiewicz i jej mąż, Mikołaj Gauer mają już jedną córkę - 3-letnią Zosię.

Gratulujemy ciąży i wielkiego serca!

>> Małgorzata Rozenek-Majdan sprawiła, że Instagram oszalał. Ta kiecka jest aż tak sexy? [GŁOSOWANIE]

Zobacz też:

NAJNOWSZE