Agnieszka Sienkiewicz też pochwaliła się psem. Ma 4 miesiące, a jest ogromny!

2021-01-27 8:49 kp
Agnieszka Sienkiewicz
Autor: WBF

Każdy użytkownik Instagrama wie, że posty ze zwierzakami sprawdzają się zawsze! Internauci uwielbiają oglądać zdjęcia pupili swoich ulubieńców i choć ostatnio furorę w sieci robi szczeniak Ewy Chodakowskiej, czworonóg Agnieszki Sienkiewicz to dla niego poważna konkurencja! Choć ma dopiero cztery miesiące, jego rozmiary powalają!

Agnieszka Sienkiewicz nawet w największe mrozy nie musiała się martwić o to, że w jej domu zabraknie powierzchni grzania :) Aktorka może liczyć w tej kwestii nie tylko na męża, ale i na swojego pieska, który w ciągu ostatniego miesięca z malutkiego szczeniaczka zmienił się w... ogromnego szczeniaczka!

Olaf dołączył do rodziny Agnieszki Sienkiewicz na początku grudnia. Aktorka przedstawiła psiaka w jednym z postów na Instagramie. To nie pierwszy czworonóg w domu gwiazdy - Olaf dołączył do dwóch innych psów, Psotki i Tigi.

Agnieszka Sienkiewicz i jej szczeniak

To było siedem tygodni temu... dziś Olaf jest nie do poznania! Na nowym zdjęciu aktorka pokazała, jak szczeniak urósł przez ostatnie dwa miesiące i trzeba przyznać, że jego przemiana jest oszałamiająca.

Hmmm... trochę nam podrósł Olafek przez ten miesiąc - patrz trzecie zdjęcie 😂😂😂 a ma dopiero 4 miesiące 🤪🤪💪💪💪💪

- napisała.

Zobaczcie sami:

Wow! To jednak dopiero początek możliwości Olafa. Jako owczarek francuski briard, jako dorosły pies będzie warzył od 30-40 kilogramów!

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał za miesiąc? :)

NAJNOWSZE