Agnieszka Kotońska, Gogglebox

i

Autor: Instagram Agnieszka Kotońska, Gogglebox

Agnieszka Kotońska ofiarą okrutnego żartu? W mediach pojawiły się fake newsy o jej śmierci

2022-04-26 16:15

Agnieszka Kotońska zdementowała doniesienia o swojej rzekomej śmierci. W sieci pojawiła się bowiem seria fake newsów, które głosiły, że gwiazda "Gogglebox" zginęła w wypadku samochodowym.

Sława ma swoje mroczne oblicze, o czym przekonało się już wielu zarówno polskich, jak i zagranicznych celebrytów. Osoby znajdujące się na świeczniku muszą się bowiem liczyć nie tylko z brakiem prywatności i krytyką, ale także fałszywymi informacjami na ich temat. Teraz ofiarą fake newsów padła gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Agnieszka Kotońska.

ZOBACZ TAKŻE: Siłacz z "Gogglebox" ujawnia kim jest jego ukochana. Wrzucił wspólne zdjęcie

Agnieszka Kotońska ŻYJE i komentuje doniesienia o swojej rzekomej śmierci

Agnieszka Kotońska zasłynęła udziałem w programie "Gogglebox" i wykorzystała swoje 5 minut sławy, by zostać popularną instagramerką. Ostatnio zorganizowała dla swoich fanów krótkie Q&A, w którym odpowiedziała na liczne pytania. Jedno wywołało jednak niemały szok.

Wśród pytań znalazło się bowiem odniesienie do informacji, która przed kilkoma dniami obiegła social media. Zgodnie z rzeczoną relacją Agnieszka Kotońska miała zginąć w wypadku samochodowym. Co więcej! Do newsa załączono nawet zdjęcie ze zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Ojciec Meghan Markle zwyzywał księcia Harry'ego od idiotów. "Łazi za moją córką jak dziecko"

Celebrytka nie pozostała obojętna na dezinfomacje na jej temat. Szybko zdementowała te doniesienia podkreślając, że to zwyczajne kłamstwo. 

ZOBACZ TAKŻE: Członek rodziny księżnej Kate Middleton z poważnymi zarzutami. To początek skandalu

Agnieszka Kotońska dementuje pogłoski o swojej śmierci

i

Autor: Screenshot Instagram/agnieszkakotonska Agnieszka Kotońska dementuje pogłoski o swojej śmierci