Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: SEM VAN DER WAL/AFP/East News Thomas Markle nazwał księcia Harry'ego idiotą

Ojciec Meghan Markle zwyzywał księcia Harry'ego od idiotów. "Łazi za moją córką jak dziecko"

2022-04-26 15:07

Thomas Markle wielokrotnie krytykował swoją córkę i zięcia, jednak teraz posunął się nawet do wyzwisk. W najnowszym wywiadzie nazwał Harry'ego idiotą, zakwestionował jego męskość, a nawet podkreślił, że go nie szanuje i przyklasnął Donaldowi Trumpowi.

Thomas Markle tym razem posunął się za daleko? Ojciec Meghan ponownie zabrał głos w sprawie związku małżeńskiego jego córki z księciem Harrym, nie szczędząc zięciowi przykrych słów. 77-latek posunął się nawet do tego, że poparł niewybredne komentarze Donalda Trumpa.

ZOBACZ TAKŻE: Członek rodziny księżnej Kate Middleton z poważnymi zarzutami. To początek skandalu

Thomas Markle znów krytykuje Sussexów

Ostatnie spotkanie Harry'ego i Meghan z królową Elżbietą II wzbudziło wiele kontrowersji i para ponownie znalazła się na świeczniku. Thomas Markle widocznie nie mógł przepuścić takiej okazji i postanowił przypomnieć o sobie światu udzielając wywiadu dla GB News. W rozmowie z Danem Woottonem ojciec Meghan wyznał, że wybiera się do Zjednoczonego Królestwa, by świętować obchody platynowego jubileuszu królowej, spotkać się z córką i zięciem, a także poznać wnuki. 

Ponadto mężczyzna pragnie porozmawiać z księciem Karolem i osobiście podziękować mu za odprowadzenie córki do ołtarza (przypominamy, że Thomas Markle nie brał udziału w ślubie córki). Nawet w tej wypowiedzi nie oparł się pokusie, by wbić szpilę swej latorośli. 

Chciałbym spotkać się z księciem Karolem i podziękować mu za odprowadzenie mojej córki do ołtarza, a także porozmawiać, bo myślę, że teraz mamy ze sobą wiele wspólnego. W zasadzie obaj jesteśmy ignorowani przez swoje dzieci - przyznał cierpko.

Na tym się rzecz jasna nie skończyło. Thomas Markle w swoim wywodzie podkreślił wielokrotnie, jak bardzo szanuje rodzinę królewską (jak się za chwilę okazało - z małymi wyjątkami) i jak bardzo oburzył go fakt, że Harry i Meghan odwiedzili królową Elżbietę II nie zabierając ze sobą dzieci. W jego opinii był to kolejny policzek wymierzony królowej.

ZOBACZ TAKŻE: Elon Musk kupuje Twittera. Nie zgadnięcie skąd weźmie 44 miliardy dolarów

Następnie teść księcia Harry'ego postanowił popastwić się nad zięciem. Skomentował między innymi jego prośby o przywrócenie ochrony policji przed swoją wizytą w Londynie, używając przy tym... dość mocnych słów.

Myślę, że to niedorzeczne. On wie, ile będzie miał ochrony. W takiej sytuacji jest całkowicie bezpieczny. Więc nie rozumiem tego, co mówi i mam do tego człowieka bardzo mało szacunku. Myślę, że jest idiotą - zawyrokował.

Kontynuując swój wywód, Thomas Markle przyklasnął Donaldowi Trumpowi, który stwierdził, że Meghan poniewiera swoim mężem. Dodał również, że w jego opinii Harry nie jest prawdziwym mężczyzną. 

On jest jak dziecko. Łazi za moją córką jak dziecko. Nie jest mężczyzną. Możecie mi mówić, że był w wojsku, ale ja w to nie wierzę. Sądzę, że jest cieniasem i zawsze nim będzie. Ma brata, który jest prawdziwym mężczyzną i ojca, który jest prawdziwym mężczyzną. Ale uważam, że on nigdy nie dorośnie - skwitował. 

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka i Baron: "Wzięliśmy ślub". Bez wesela i gości

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4