Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Screen/Instagram/@krzysztofradzikowski

Siłacz z "Gogglebox" ujawnia kim jest jego ukochana. Wrzucił wspólne zdjęcie

2022-04-26 11:43

Krzysztof Radzikowski, znany z programu „Gogglebox” po raz pierwszy wrzucił na Instagram zdjęcie z żoną Michaliną, z którą wychowuje niespełna rocznego syna. Znany kulturysta nie publikował wcześniej wizerunku ukochanej. Trzeba przyznać, że to prawdziwa piękność.

Krzysztof Radzikowski rozpoznawalność zdobył za sprawą programu „Gogglebox”, w którym uczestnicy ze swoich domów komentują oglądane w telewizji programy. Radzikowski bierze w nim udział wspólnie ze swoim kolegą Dominikiem Abusem. Obaj panowie cieszą się ogromną sympatią, a swoimi żartami rozśmieszyli już niejednego widza.

Krzysztof Radzikowski kocha sport i jest w księdze rekordów Guinnessa

Znany siłacz prowadzi instagramowe konto, gdzie obserwują go nie tylko fani „Gogglebox”, ale również miłośnicy sportu. Krzysztof Radzikowski jest bowiem utytułowanym strongmanem, którego trenerem był sam Mariusz Pudzianowski. Radzikowski dzięki ciężkiej pracy w 2012 roku został mistrzem świata federacji World Strongman Federation. Natomiast w 2021 roku wziął udział w gali Fame MMA 12, a jego przeciwnikiem był Piotr „Bestia” Piechowiak. Gwiazdor telewizyjnego formatu przegrał walkę na punkty.

Krzysztof Radzikowski nie może jednak narzekać na brak sukcesów. Może pochwalić się jednym z rekordów Guinnessa w konkurencji Hammer hold, która polega na trzymaniu 5,5 kilogramowych młotków przy głowie, które nie mogą opaść niżej niż kąt 90 stopni. Trzeba przyznać, iż jest to powód do dumy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sylwia Bomba ma krzywy zgryz? Odpowiedziała na zaczepki internautów!

Krzysztof Radzikowski pokazał się na zdjęciu z żoną. Jej uroda robi wrażenie

Życie prywatne strongmena również należy do bardzo udanych. Celebryta prowadzi spokojne życie u boku żony Michaliny. Ich miłość scementowało przyjście na świat syna, który urodził się w czerwcu 2021 roku. Radziszewski od czasu do czasu publikuje w sieci zdjęcia swojego dziecka, jednak nigdy nie pojawiała się na nich jego żona. Do czasu. Krzysztof wrzucił na Instagram rodzinne zdjęcie, na którym widzimy znanego siłacza w towarzystwie żony i niespełna rocznego syna. Trzeba przyznać, że Michalina to bardzo piękna kobieta.

Konrad Karwat zdradza, kto jest większym wariatem: Radzikowski czy Abus z Gogglebox