Agnieszka Kaczorowska zdradza przepis na szybkie chudnięcie po ciąży! To takie proste!

2019-10-30 12:06 nk
Agnieszka Kaczorowska
Autor: www.instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska w trzy miesiące wróciła do wagi sprzed ciąży! Gwiazda podzieliła się z fankami swoimi metodami na szybką utratę wagi po urodzeniu dziecka. Tancerka zdradziła też, dlaczego internautki nie powinny oczekiwać od siebie, że krótko po porodzie będą wyglądać tak rewelacyjnie, jak ona!

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fankami swoim stylem życia na Instagramie. Tancerka i aktorka dobrze czuje się w roli influencerki, a fanki chętnie śledzą jej perypetie jako młodej mamy. Ostatnio uwagę przyciąga szczególnie świetna figura gwiazdy. Ta przecież urodziła córeczkę zaledwie trzy miesiące temu!

Agnieszka Kaczorowska zdradza przepis na chudnięcie: karmienie piersią i... szczęście!

Agnieszka Kaczorowska postanowiła podzielić się z internautkami także swoim przepisem na szczupłą sylwetkę. Gwiazda na wstępie zaznaczyła, by dziewczyny nie oczekiwały od siebie spektakularnych efektów, jeśli nie trenowały dotąd zawodowo, bo jej ciało szybko regeneruje się właśnie dzięki wcześniejszej intensywnej aktywności. Tancerka przyznała też, że nie trzyma się żadnej ścisłej diety i na razie nic nie trenuje, ale też powrót do "kaloryfera" na brzuchu nie należy do jej priorytetów.

Jaka jest recepta na chudnięcie według Agnieszki Kaczorowskiej? Karmienie piersią i... szczęście! Gwiazda uważa, że psychika ma kluczowe znaczenie dla tego, jak się wygląda!

Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki...że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie...Tak, jest super! Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami...
❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.
❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni...No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje, ale nad tym się popracuje...tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć...Przyjdzie na to opdowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem moźna zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.
❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.
❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka... No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.
❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.
❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy...

- napisała Agnieszka Kaczorowska (pisownia oryginalna). Jej post skomentowała wywołana do tablicy Anna Lewandowska.

Wyglądasz świetnie fit mamo🔥❤️ a najważniejsze jest to, aby czuć się dobrze z samym sobą! Nie porównujemy się kobitki 🙌 buziak❤️

- napisała trenerka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Powrót do formy po ciąży. Temat znany i nie przez wszystkie kobiety lubiany...☺️ ________________ Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki...że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie...Tak, jest super! ☺️😉 Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami... ❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.💪🏻 ❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni...No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje (👉🏻patrz 2. zdjęcie)😂, ale nad tym się popracuje...tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć...Przyjdzie na to opdowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem moźna zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.👌🏻 ❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.💃🏼 ❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka... No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.💪🏻 ❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.🙈 ❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy...❤️ ______________ I pamiętajcie, że każda z nas jest inna i każda jest WYJĄTKOWA! 😘 Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)
NAJNOWSZE