Zofia Zborowska jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek

2021-03-28 22:09 kp
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Autor: WBF

Gwiazdorski baby boom trwa! W niedzielny wieczór radosną wiadomością podzieliła się Zofia Zborowska. Aktorka i jej mąż nie zdradzali fanom szczegółów swoich planów dotyczących życia osobistego... aż do teraz! Para zapozowała na Instagramie do bardzo sugestywnego zdjęcia, za pomocą którego ogłosiła, że spodziewa się dziecka!

Do najbardziej lubianych przez fanów showbiznesu wiadomości bez wątpienia należą newsy... ciążowe. Internauci z przyjemnością przyjmują radosne wydarzenia z życia swoich ulubieńców i kibicują im w oczekiwaniu na powiększenie ich rodzin. Tym razem szczęśliwą wiadomość mieli do przekazania fanom Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Para ogłosiła w niedzielny wieczór, że spodziewa się dziecka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem od 2019 roku. Aktorka chętnie dzieliła się dotąd z fanami na Instagramie ciekawymi wydarzeniami ze swojego życia i zabawnymi fotkami z mężem, jednak jej najnowszy post wzbudził zdecydowanie najwięcej entuzjazmu internautów. Aktorka i siatkarz przygotowali dla nich specjalny rebus...

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Zofia Zborowska jest w ciąży

Na nowym zdjęciu widzimy Andrzeja Wronę pozującego z dwoma workami kostek lodu i Zofię Zborowską sugestywnie wskazującą na swój zaokrąglony brzuszek. Rozwiązanie rebusu jest jednoznaczne: to Ice Ice Baby - tytuł słynnej piosenki Vanilla Ice. W ten zabawny sposób para ogłosiła, że Zofia Zborowska jest w ciąży.

Pod postem gratulacje składają nie tylko fani, ale i znani znajomi Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wygląda na to, że niektórzy mieli już pewne podejrzenia w kwestii stanu aktorki!

Hahaha😂😂😂 gratulacje!!!❤️ jakby to powiedziała moja babcia „a tak coś ostatnio podejrzanie rozpromieniałaś” 🤣❤️ to teraz rośnijcie zdrowo 🤰🏻

- napisał Qczaj.

😂😂😂 też przypuszczałam 😂😂😂 gratulacje!👏👏👏❤️❤️❤️

- dodała Joanna Koroniewska.

I Agnieszka Hyży:

❤️❤️❤️ No nareszcie :) nie muszę już dłużej utrzymywać w tajemnicy radosnych newsow :) 😍😍😍 jeszcze raz GRATULACJE 🔥🔥🔥👏👏

Agata Rubik też wiedziała!

❤️❤️❤️Czułam od samego początku!❤️❤️❤️ 😜

Wygląda na to, że na dyskrecję przyjaciół można liczyć - dowiedzieliśmy się ostatni :)

Gratulujemy!

NAJNOWSZE