Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem! "Zdrowo rośniemy"

2021-01-25 16:03 es
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Po falach plotek dowiedzieliśmy się, że Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Tancerka potwierdziła, że wraz z mężem spodziewa się drugiego dziecka. Teraz gwiazda opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z brzuszkiem. Już jest ładnie zaokrąglony!

Już kilka tygodni temu pojawiły się plotki, że Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Jednak wówczas gwiazda nie potwierdziła rewelacji, wprost przeciwnie. Teraz wiemy, że droczyła się z fanami!

Do tej pory Agnieszka Kaczorowska i jej mąż, Maciej Pela wychowują jedną córkę - Emilkę. Już za kilka miesięcy obowiązków im przybędzie.

Okazało się, że plotki były prawdziwe, a Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży!

ESKA XD #014

Agnieszka Kaczorowska na pierwszej fotce z brzuszkiem

Tego już się nie da ukryć! Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Gwiazda razem z mężem, Maciejem Pelą oczekuje narodzin drugiego dziecka.

Na Instagramie tancerki pojawiło się pierwsze zdjęcie z brzuszkiem. Agnieszka Kaczorowska w ciąży wygląda promiennie!

Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo!😱 TO CHOROBA i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo ROSNĘ...a w zasadzie rośnieMY😌 I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy.🥰 Nie musicie się martwić.😂

Napisała Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazda ubrana w sweterek trzyma się dumnie za brzuszek. Ten, choć nie jest jeszcze duży, to już wyraźnie się zaokrąglił. I będzie rósł z każdym dniem!

NAJNOWSZE