JoJo Siwa zrobiła coming out! Wspiera ją Abby Lee Miller: "Sprawiaj, że wciąż będę dumna"

2021-01-25 18:03 es
JoJo Siwa
Autor: Tom Donoghue/Polaris Images/East News

17-letnia gwiazda YouTube w weekend zaskoczyła fanów. Jojo Siwa potwierdziła, że należy do społeczności LGBTQ+. Od tego czasu otrzymała wsparcie nie tylko swoich 10,3 miliona obserwujących na Instagramie, ale także nauczycielki tańca. Co powiedziała jej Abby Lee Miller?

Niedawno JoJo Siwa zrobiła wokół siebie sporo zamieszania. Wszystko zaczęło się od zdjęcia na instastories. Tam gwiazda YouTube pozowała w koszulce z napisami: najlepsza. Homo. Kuzynka. Na świecie.

Dla fanów był to oczywisty sygnał. W ten sposób Jojo Siwa zrobiła coming out! Gwiazda została zalana przez fanów pozytywnymi komentarzami. Odniosła się do nich w późniejszym nagraniu.

Jojo Siwa zrobiła coming out

Na wideo Jojo Siwa faktycznie przyznała, że jest członkinią społeczności LGBTQ+. Tancerka zdradziła, że czuła to od zawsze. Około dwóch lat temu zauważyła to nawet jej mama.

ESKA XD #014

- Jakieś dwa lata temu powiedziała: Po prostu Cię znam. Nie sądzę, że lubisz tylko chłopców, to jest w porządku. Zawsze było tak wszystkim ... Moja rodzina jest niesamowita.

Mówiła szczęśliwa Jojo Siwa.

Gwiazda zdradziła, że choć chce chronić swoją prywatność, to bardzo się cieszy, że fani dowiedzieli się o tej części jej życia.

Teraz 17-latka usłyszała miłe słowa od swojej trenerki. To Abby Lee Miller nauczyła ją tańczyć.

- Zawsze wiedziałam, że świat będzie bardziej kolorowym, pozytywnym, błyszczącym miejscem z ludźmi miłymi, kochającymi, olśniewającymi, takimi jak ty. Jesteś świetnym przykładem dla dzieciaków. Żyj swoim NAJLEPSZYM życiem każdego dnia i sprawiaj, że wciąż będę dumna.

Mówiła Abby Lee Miller.

Urocze?

NAJNOWSZE