Hailey Bieber pokazuje rodzinne zdjęcia. Tak świętowała urodziny siostry

2021-01-25 20:03 es

Hailey Bieber podzieliła się ze swoimi fanami uroczymi zdjęciami. Siostra modelki, Alaia skończyła 28 lat. Z tej okazji na instastories zobaczyliśmy sporo ich wspólnych fotek. Hailey Bieber na zdjęciach z dzieciństwa wygląda przeuroczo! A fotka z mamą i babcią to już odjazd!

W niedzielę siostra Hailey Bieber świętowała urodziny. Alaia skończyła 28 lat. Oczywiście ze względu na panującą pandemię wyprawienie jej hucznej imprezy nie wchodzi w grę. To, co zawsze można zrobić, bez względu na reżim sanitarny to... Życzenia w social mediach.

Hailey Bieber pokazała zdjęcia z siostrą

Hailey Bieber opublikowała na instastories sporo fotek ze starszą siostrą. Hailey i Alaia wyglądały rozkosznie! Najpierw jako małe dziewczynki, a później kobiety.

Na Instagram trafiły nie tylko zdjęcia z dzieciństwa Hailey Bieber i jej siostry. Widzimy tam także fotkę ze ślubu tej starszej. Przejęta Hailey przykrywa sobie usta rękami. Była druhną honorową, kiedy Alaia poślubiła Andrew Aronowa we wrześniu 2017 roku. W sierpniu zeszłego roku urodziło się ich pierwsze dziecko, córka o imieniu Iris Elle. Żona Justina Biebera jest dumną ciocią!

ESKA XD #014

Zdaje się, że przeglądanie rodzinnych zdjęć wzruszyło Hailey Bieber. Oprócz fotek z siostrą udostępniła trzypokoleniową fotografię. Hailey Bieber i jaj mama, Kennya Baldwin wyglądają jak bliźniaczki! Obok siedzi najstarsza z rodu - Mary Ellen Deodato.

W naszej galerii możecie obejrzeć tę piękną rodzinkę.

NAJNOWSZE