Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka

2021-01-18 8:20 kp
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Gdy na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża, gwiazda zupełnie zakochała się w małej Emilce i znalazła w rodzicielstwie mnóstwo radości. Od dawna fani zastanawiali się, czy tancerka zdecyduje się na drugie dziecko i doszukiwali się na jej zdjęciach ciążowych krągłości. Teraz wszystko jest już jasne - Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży!

Fani Agnieszki Kaczorowskiej z przyjemnością podglądają na Instagramie, jak wspaniale gwiazda odnalazła się w roli mamy. Jeszcze w ciąży Agnieszka na poważnie zajęła się przygotowaniami do macierzyństwa i prowadziła w sieci spotkania z najróżniejszymi specjalistami, którzy dawali cenne wskazówki jej i innym młodym mamom. Już po narodzinach Emilki nie porzuciła tych spotkań i nadal internauci mogą razem z nią odkrywać tajemnice najlepszej opieki nad dzieckiem.

Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje też na Instagramie zdjęcia swojej szczęśliwej rodzinki. Wzorem niektórych innych znanych mam, gwiazda jeszcze przed narodzinami dziewczynki podjęła jednak ważną decyzję, by możliwie chronić jej prywatność - stąd na jej profilu nie znajdziemy ujęć twarzy Emilki.

ESKA XD #014

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży

Teraz Agnieszka Kaczorowska zdradziła fanom radosną wiadomość - jest w drugiej ciąży! O tym, że spodziewa się dziecka, tancerka poinformowała w wywiadzie dla magazynu Party.

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa

- powiedziała.

Gwiazda ma już za sobą pierwszy trymestr ciąży, który nie był dla niej łatwy.

Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką

- wyjaśniła.

Fani Agnieszki Kaczorowskiej już od kilku tygodni zastanawiali się, czy celebrytka nie jest przypadkiem w ciąży. Agnieszka i jej mąż woleli jednak poczekać z ogłaszaniem szczęśliwej nowiny do czasu, aż będą pewni, że ciąża rozwija się prawidłowo.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE