Agnieszka Chylińska skończyła 44 lata. To kobieta-kameleon! [ZDJĘCIA metamorfoz]

2020-05-23 11:28 nk
Agnieszka Chylińska
Autor: WBF

Agnieszka Chylińska w latach 90. ubiegłego wieku była symbolem rockowego buntu w polskiej muzyce. Dziś pozostaje jedną z największych rodzimych gwiazd, jednak jej wizerunek przez ten czas zdążył zmienić się wielokrotnie - od zbuntowanej nastolatki poprzez elegantkę w garsonkach aż do królowej muzyki klubowej. Czy wreszcie znalazła swój styl?

Agnieszka Chylińska obchodzi swoje 44. urodziny! Trzeba przyznać, że kompletnie po niej tego nie widać. Jednak gwiazda od swojego powrotu do show biznesu w 2009 roku piosenkarka bardzo starannie pielęgnuje swój wizerunek. Po dawnej - zbuntowanej przeciwko wszystkiemu - rockmance pozostały już tylko szalone fryzury, tatuaże i czasem groźne miny.

Agnieszka Chylińska kiedyś i dziś

Agnieszka Chylińska od ponad 10 lat jest jurorką w programie Mam Talent, gdzie słynie z błyskotliwych, czasem pikantnych uwag pod adresem uczestników. Z powodu pandemii koronawirusa piosenkarka na razie siedzi jednak w domu, czekając na powrót show.

Również świętowanie urodzin będzie z pewnością skromniejsze, niż zwykle, choć restauracje i inne lokale są już otwarte.

Urodziny Agnieszki Chylińskiej to jednak świetna okazja to przypomnienia sobie, jak gwiazda wyglądała kiedyś. Zmian w jej wizerunku było sporo!

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu
NAJNOWSZE