Agata Rubik pokazała, ile waży. "Cudnie chudnę"

2022-01-27 14:57 AM
Agata i Piotr Rubik
Autor: WBF

Agata Rubik na Instagramie zdradziła, ile waży i jednocześnie zestawiła swoje efekty z poprzednich tygodni. „Cudnie chudnę” – pisała podekscytowana!

Agata Rubik z początkiem nowego roku postanowiła, że zadba o siebie i przejdzie na dietę. Koniec z byle jakim jedzeniem. Teraz czas na zdrowe nawyki żywieniowe i ruch.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Na Instagramie, gdzie swoją drogą jest bardzo aktywna, prawie codziennie relacjonuje fanom walkę w dążeniu do idealnej wagi no i sylwetki.

Teraz na instagramowej relacji, pokazała efekty ciężkiej pracy. Nie tylko zdradziła, ile obecnie waży, ale także swoje aktualne osiągi zestawiła z tymi z poprzednich tygodni. Jest progress!

Mam wrażenie, że moja praca nie idzie na marne i "cudnie chudnę", idę się zważyć. Waga prawdę mi powie.

*nie pierwszy raz w tym tygodniu, tylko pierwszy raz po całym zeszłym tygodniu

- pisała, po czym pokazała cyferki na wadze, które wskazywały 61,8 kilograma przy wzroście 175 cm.

Następnie dodała kolejne instastory, gdzie pokazała wyniki z poprzednich tygodni, kolejno 64,6 kilograma i 62,9 kilograma. Dodała również komentarz:

Z tą wagą czuje się znacznie lepiej.

Chciałabym zejść poniżej 60, ale i tak jest już super. Jestem z siebie mega dumna, że osiągnęłam ten spadek wagi zmianą podejścia, a nie jak zazwyczaj – dzięki dietom pudełkowym

WOŚP - ESKA licytacja G20

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
NAJNOWSZE