Natalia Siwiec wspólnie z ASTROLOŻKĄ zaplanowała datę urodzenia córki!

2022-01-27 9:40 AM

Natalia Siwiec chętnie odpowiada na pytania fanów i sama zabiera głos w ważnych kwestiach. Często na jej Instagramie można spotkać tematy związane z duchowością i innymi kwestiami astrologicznymi. Teraz podczas instagramowego Q&A, Natalia nieco zaskoczyła wiele osób. Okazuje się, że celebrytka dokładnie zaplanowała datę urodzin swojej córeczki!

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w social mediach. To tam nie tylko publikuje swoje zdjęcia, ale także rozprawia na tematy związane z duchowością.

Chętnie publikuje wpisy o astrologii czy afirmacjach na Instagramie, a także daje możliwość fanom zadawania jej pytań. Ostatnia taka seria skończyła się niemałymi rozważaniami, na temat mniej przyziemnych rzeczy. Siwiec zdradziła, że w 100% zaplanowana datę porodu swojej córki Mii. Jak to możliwe?

Ponoć przy pomocy astrolożki można wiele zdziałać – tak przynajmniej twierdzi celebrytka…

Jaki był powód planowania daty narodzin Mii?

– brzmiało pytanie.

Numerologia. Astrologia.

- skwitowała celebrytka.

Odpowiedź na kolejne pytanie była już bardziej złożona.

- Ktoś pomagał ustalić najlepszą datę urodzenia córeczki? W jaki sposób? Czym się kierować? - padło pytanie.

- Ja widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką by gwiazdy były poukładane jak najlepiej się da. I tak nie wyszło, tak jak celowałam, tylko jeszcze lepiej - pisała.

WOŚP - ESKA licytacja G20

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE