Adele wydaje nową płytę! Zdradziła już datę premiery. Nie zaśpiewa o rozwodzie?

2020-02-17 14:00 mw
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Nowa płyta Adele zbliża się wielkimi krokami! Fani mają powody do świętowania - gwiazda zdradziła właśnie przybliżoną datę premiery swojego nowego albumu! O czym zaśpiewa Adele i w jakich nietypowych okolicznościach ujawniła szczegóły na temat swojego kolejnego krążka? Sprawdźcie!

Jesteście gotowi na nową płytę Adele? Szykujcie się na czwarty album brytyjskiej gwiazdy! Już jesienią 2020 roku Adele wyda swój kolejny krążek!

Adele nie zwalnia tempa i nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Zachwyty nad brytyjską gwiazdą nie ustają - media i wielbiciele piosenkarki od dłuższego czasu podziwiają wielką metamorfozę, jaką przeszła artystka. Adele schudła ponad prawie 45 kilogramów i wygląda naprawdę przepięknie, co można było podziwiać choćby na filmie i zdjęciach z wesela koleżanki, które uświetniła swoją obecnością w miniony weekend.

Ale fotki odchudzonej Adele to nie jedyna atrakcja tej imprezy. Podczas wesela gwiazda ujawniła także, że już wkrótce ukaże się jej nowa płyta!

NOWA PŁYTA ADELE. KIEDY PREMIERA?

Podczas wesela przyjaciółki Adele zdradziła, że jej kolejny krążek ukaże się już za kilka miesięcy. A konkretnie...

Spodziewajcie się mojego albumu we WRZEŚNIU

- powiedziała niespodziewanie Adele do mikrofonu podczas ślubu koleżanki.

O czym zaśpiewa Adele na swojej 4. płycie?

Gwiazda przyzwyczaiła fanów do nastrojowych utworów, które nie zawsze są tak optymistyczne, jak w rzeczywistości prezentuje się pełna pogody ducha Adele. Nie jest tajemnicą, że gwiazda przeszła w ostatnich miesiącach sporo zmian, a najważniejsza z nich - rozstanie z Simonem Koneckim - mogła pozostawić w psychice piosenkarki mocny ślad.

Ale czy to oznacza, że Adele na swojej nowej płycie będzie śpiewać o rozstaniach i wzorem Taylor Swift zasypie nas "break-up songami"? Niekoniecznie. Po ostatnich wypowiedziach piosenkarki widać wyraźnie, że już dawno odzyskała dobry humor. Spodziewamy się raczej płyty bardzo pogodnej i optymistycznej. W każdym razie na to właśnie liczymy :)

NAJNOWSZE