Mega odchudzona Adele śpiewa na weselu koleżanki! Wygląda niesamowicie!

2020-02-17 8:57 nk
Adele
Autor: Kevin Winter/Getty Images for NARAS/AFP/East News

Po tym, jak Kinga Rusin zamieściła na Instagramie zdjęcie z bardzo szczupłą i pięknie wyglądającą Adele, cały świat był w szoku! Przecież piosenkarka w ogóle nie przypomina siebie sprzed 2 lat! Kiedy jednak zobaczycie nowe filmiki z wesela przyjaciółki Adele, możecie nie pozbierać szczęki z wrażenia!

Metamorfoza Adele wzbudza spore emocje wśród fanów piosenkarki. Choć od dawna wiadomo, że brytyjska gwiazda zgubiła sporo kilogramów, to zdjęcie, jakie kilka dni temu opublikowała Kinga Rusin, wywołało niemały szok! Adele w ogóle nie jest na nim podobna do siebie sprzed diety! I nie jest to najwyraźniej tylko kwestia foty, bo sama dziennikarka przyznała, że w ogóle jej nie rozpoznała!

Odchudzona Adele śpiewa na weselu

Adele już dość dawno zawiesiła karierę wokalną, a na swoim Instagramie jest prawie nieaktywna. Raz na jakiś czas wrzuca jakieś zdjęcie, jednak trudno na tych fotkach dojrzeć, jak naprawdę wygląda. Zapewne dlatego fani artystki założyli, że ta nie życzy sobie publicznego pokazywania swojego nowego wizerunku, a Kinga Rusin wrzuciła na swój profil jej fotkę bez konsultacji z samą zainteresowaną.

Gwiazda TVN szybko wyjaśniła tę kwestię i zdradziła, że Adele sama wybrała zdjęcie do publikacji! Piosenkarka najwyraźniej zaczyna wychodzić z ukrycia i chce już pochwalić się fanom swoją nową figurą. I wcale się nie dziwimy...

W miniony weekend Adele była gościem na weselu swojej przyjaciółki, Laury Dockrill, które odbyło się w jednym z londyńskich pubów.

Gwiazda miała na sobie obcisłą jasną bluzkę i rozkloszowaną kwiecistą spódnicę. Wyglądała zjawiskowo. A gdybyście zastanawiali się, czy po metamorfozie Adele nie straciła głębi swojego pięknego głosu, to artystka zaśpiewała w sobotni wieczór na scenie razem z panną młodą! Filmik pojawił się na Insta stories jednego z gości.

Zobaczcie nagranie!

NAJNOWSZE