Adele WŚCIEKŁA na paparazzich po weselu przyjaciółki! Kiepski koniec świetnego wieczoru

2020-02-18 9:21 nk
Adele na weselu przyjaciółki
Autor: www.instagram.com/adelesp

Adele świetnie bawiła się w weekend na weselu przyjaciółki w jednym z londyńskich pubów. Gwiazda zaprezentowała nową szczupłą figurę i dała popis na scenie. Niestety, ten wieczór skończył się dla niej niemiłym incydentem, który mocno zdenerwował brytyjską artystkę. Powinna była się tak wkurzyć?

Metamorfoza Adele wciąż wzbudza spore emocje jej fanów. Artystka schudła szokujące 45 kilogramów i cały czas intensywnie trenuje, więc to prawdopodobnie nie jest jeszcze jej ostateczny wynik.

Pierwszy szok przeżyliśmy, kiedy zdjęcie z Adele z imprezy oscarowej wrzuciła na swój Instagram Kinga Rusin. Profil dziennikarki przeżył takie oblężenie, że ta zdecydowała się zarchiwizować swój post.

Kolejną okazją do przyjrzenia się nowemu wizerunkowi Adele było wesele jej przyjaciółki, Laury Dockrill.

Adele wściekła na paparazzich

Na weselu Laury Adele wyglądała i bawiła się doskonale. Gwiazda zdecydowała się nawet wskoczyć na scenę i dać spontaniczny występ!

Niestety, ten wieczór nie skończył się dla Adele tak miło, jak się zaczął. A wszystko przez paparazzich, którzy uprzykrzali artystce powrót do domu. Brytyjskie media obiegły zdjęcia wkurzonej piosenkarki, która krzyczy na fotoreporterów, robiących jej zdjęcia podczas prywatnego wieczoru.

Zdjęcia Adele możecie zobaczyć >TUTAJ<.

NAJNOWSZE