Adele wróciła do Londynu i... będzie nagrywać płytę! Tym razem się uda?

2020-11-08 12:15 kp
Adele w Saturday Night Live
Autor: NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Fani Adele z ogromnymi nadziejami czekali na ostatni występ gwiazdy w Saturday Night Live, mając nadzieję, ze wokalistka wróci w wielkim stylu z nowym singlem lub chociaż jego zapowiedzią. Tak się nie stało, a sama Adele rozbrajająco szczerze przyznała, że nie wie, kiedy wyda nową płytę. A może nadzieje fanów do niej dotarły? Podobno wraca do Londynu, by zacząć pracę w studiu!

Po rozwodzie z Simonem Koneckim Adele rozsmakowała się w życiu towarzyskim i braku zobowiązań. Gwiazda wiele miesięcy poświęciła też metamorfozie i dzięki diecie i ćwiczeniom schudła 40 kilogramów, co oznacza, że w niczym nie przypomina artystki, jaką znaliśmy jeszcze kilka lat temu. Dla fanów Adele najistotniejsze wciąż jest jednak to samo - jej twórczość.

Wielbiciele wokalistki z wielką nadzieją podeszli więc do jej ostatniego występu w Saturday Night Live. Choć gwiazda została prowadzącą show, a nie gwiazdą muzyczną, wszyscy mieli nadzieję, że Adele zaprezentuje jakąś nową muzykę. Tak się nie stało - wokalistka zaśpiewała w jednym ze skeczów swoje stare hity i wprost przyznała, ze nie zapowiada się, by wydała w najbliższym czasie nową płytę.

>> Adele zawiodła fanów? Nie ma ŻADNEGO nowego materiału?

Adele nagrywa płytę?

Być może żal fanów, którzy licznie wyrażali w sieci swój zawód z powodu braku nowego materiału od Adele, dał gwieździe do myślenia. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, piosenkarka wróciła nawet do Londynu, by rzeczywiście zabrać się do pracy nad muzyką.

Adele chce być z dala od mediów, kiedy tu jest, co jest łatwe dzięki maskom na twarzy. Ludzie i tak nie rozpoznają jej tak, jak kiedyś. Nie była jeszcze w stanie wydać nowej muzyki i jest całkowicie na tym skupiona i na tym, aby każdy utwór był jak najlepszy. Nadal ma ludzi, z którymi pracuje i z którymi się kontaktuje, kiedy tu jest.

- czytamy w The Sun.

Pytaniem jest oczywiście to, jaką muzykę zaproponuje odmieniona Adele. Fani zastanawiają się, czy Adele po metamorfozie będzie nadal tworzyła poruszające ballady, czy też pójdzie w kierunku bardziej rozrywkowym. Na pierwsze efekty zapewne jeszcze poczekamy.

Też czekacie na nowa płytę Adele?

NAJNOWSZE