Adele będzie mieć dziecko z przyjacielem z dzieciństwa? "Sprawy potoczyły się szybko"

2021-04-20 22:03 es
Adele w Saturday Night Live
Autor: NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Małżeństwo Adele oficjalnie zakończyło się kilka tygodni temu temu. Najwyraźniej gwiazda jest gotowa na nową miłość. Według najnowszych doniesień wokalistka jest zakochana! Mówi się, że przypadkowo wpadła na przyjaciela z dzieciństwa... teraz spędzają mnóstwo czasu razem i rozmawiają o przyszłości. Tajemniczy wybranek podziela entuzjazm Adele co do kolejnego dziecka!

Pod koniec marca sąd podpisał ostatnie dokumenty i stało się - Adele oficjalnie jest rozwódką! Co prawda wokalistka już o wiele wcześniej rozstała się z mężem. Jednak teraz, gdy Simon Konecki oficjalnie jest historią, Adele może się otworzyć na nową miłość.

Zagraniczne media donoszą, że... już to zrobiła! Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, Adele spotyka się z przyjacielem z dzieciństwa. Co więcej - para myśli o dzieciach!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Adele będzie mieć dziecko z przyjacielem z dzieciństwa?

Około rok temu Adele wróciła do Londynu. Informatorzy Mirror donoszą, że spotkała tam przypadkowo przyjaciela z dzieciństwa.

Ich przyjaźń przybrała nieoczekiwany obrót po upojnej nocy wspólnych znajomych, kiedy oboje zdali sobie sprawę, że mają do siebie uczucia. Biorąc pod uwagę, że mieli już podstawy przyjaźni, sprawy potoczyły się szybko i oboje są bardzo szczęśliwi

- donosi informator Mirror.

Najwyraźniej sprawy faktycznie potoczyły się szybko. Para ponoć rozmawiała już o dzieciach. Adele ma już ośmioletniego syna o imieniu Angelo, ale podobno chciałaby mieć kolejne dzieci w przyszłości.

Adele nigdy nie ukrywała faktu, że chce mieć więcej dzieci i powiedziała, że ​​jej nowy chłopak jest jeszcze bardziej chętny

Jednak na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać. Adele chroni swoją prywatność. Na razie tożsamość jej nowego chłopaka poznała wyłącznie rodzina i najbliżsi przyjaciele.

NAJNOWSZE