Adele BEZ MAKIJAŻU oddaje hołd Beyonce, oglądając Black Is King! Wygląda PRZEPIĘKNIE!

2020-08-01 22:28 nk
Adele
Autor: AFP/EAST NEWS

Adele rzadko pokazuje się publicznie. Piosenkarka, która w ciągu kilkunastu miesięcy schudła prawie 50 kilogramów, wygląda zachwycająco! Nowy post, w którym Adele chwali Beyonce za jej album wizualny, Black Is King, robi ogromne wrażenie!

Adele przez ostatnich kilkanaście miesięcy przeszła spektakularną metamorfozę. Choć piosenkarka rzadko pokazuje się swoim fanom na Instagramie, każde jej zdjęcie jest uważnie oglądane. Trudno bowiem uwierzyć, że to ta sama Adele, która w 2008 roku podbiła serca fanów na całym świecie hitem Chasing Pavements. Po schudnięciu prawie 50 kilogramów Brytyjka wygląda, jak zupełnie inna osoba.

Adele bez makijażu podziwia Beyonce

Beyonce zaprezentowała światu swój nowy album wizualny, Black Is King, w którym fani mogą zobaczyć osobiste wycinki z prywatnego życia diwy, w tym także wszystkie jej dzieci.

Jedną z zadeklarowanych fanek Beyonce jest Adele. Gwiazda oczywiście nie odmówiła sobie przyjemności obejrzenia filmu Amerykanki. Ten zrobił na niej tak ogromne wrażenie, że Adele postanowiła podzielić się nim z fanami. Przy okazji pokazała swoje zdjęcie bez makijażu, na tle telewizora.

Dziękuję ci, Królowo, za to, że zawsze sprawiasz, iż wszyscy czujemy się tacy kochani poprzez twoją sztukę ♥️♥️

- napisała Adele.

Poznalibyście, że to ona?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE