Wiktorka Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

i

Autor: WBF

Co Adam Zrójkowski ma do powiedzenia Wiktorii Gąsiewskiej?

2021-11-04 22:02

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska długo byli najsłodszą parą w polskim show-biznesie. Jednak po czterech latach ich uczucie się wypaliło. O tym, że się rozstali, dowiedzieliśmy się w atmosferze skandalu. Na zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z innym Adam Zdrójkowski zareagował słowami, że bardzo mu przykro. Co teraz ma do powiedzenia swojej ex?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska tworzyli parę jak z obrazka. Oboje pracowali w serialu Rodzinka.pl. Zaczęło między nimi iskrzyć również poza ekranem i zaczęli być razem. Ich związek miał wielu fanów! Pokazywali się razem nie tylko prywatnie, ale również podczas licznych wspólnych współprac.

O tym, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska się rozstali, dowiedzieliśmy się bardzo niespodziewanie. Do mediów trafiły zdjęcia aktorki bawiącej się z innym mężczyznom. Wówczas Zdrójkowski wyznał, że jest mu "wybitnie przykro".

Na szczęście dla niego sprawdza się powiedzenie, że czas leczy rany. Emocje opadły. Co teraz Adam Zdrójkowski ma do powiedzenia Wiktorii Gąsiewskiej?

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Czego Adam Zdrójkowski życzy Wiktorii Gąsiewskiej?

W całej tej trudnej sytuacji Adam Zdrójkowski wykazuje wielką klasę. Aktor unika rozmów z mediami na temat rozstania. Te jednak są nieubłagane. Dziennikarz Faktu zapytał go, jak sobie radzi po zerwaniu.

Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie. Teraz liczę, że odnajdę trochę spokoju i czasu dla siebie.

Odpowiedział dyplomatycznie.

Nie udało się uniknąć pytania o Wiktorię Gąsiewską... Czego życzy jej teraz Adam Zdrójkowski?

Ja Wiktorii zawsze życzyłem jak najlepiej i teraz, w tej sytuacji, też jej życzę dobrze. Mam nadzieję, że wszystko u niej okej.

Powiedział krótko.

Hotplota.pl trzyma kciuki, żeby oboje znaleźli szczęście i spokój!

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?