Adam Zdrójkowski skończył 20 lat! Pamiętacie, jak wyglądał na początku Rodzinka.pl?

2020-05-30 13:03 nk
Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

20. urodziny Adama Zdrójkowskiego to dobra okazja, by przypomnieć sobie, jak młody aktor wyglądał na początku swojej kariery w polskim show biznesie. A miał wtedy zaledwie 9 lat! Mocno zmienił się od momentu, gdy zaczął grać Kubę Boskiego w serialu Rodzinka.pl?

Adam Zdrójkowski urodził się 29 maja 2000 w Warszawie jako jeden z bliźniaków. Jednak to on zrobił niewątpliwie największą karierę z całej rodziny, kiedy w 2009 roku został zaangażowany do serialu Rodzina Zastępcza. Ta rola nie przeszła może do historii, ale z pewnością pomogła 9-letniemu aktorowi zdobyć pierwsze szlify przed otrzymaniem najważniejszej jak dotąd swojej roli - w tasiemcu Rodzinka.pl. Postać Kuby Boskiego przyniosła mu dużą popularność i kolejne propozycje zawodowe: prowadzenie The Voice Of Poland i The Voice Kids, a także udział w Tańcu z Gwiazdami oraz Dance Dance Dance (ten drugi wygrał).

Rodzinka.pl przyniosła Zdrójkowskiemu także szczęście w życiu osobistym - na planie serialu poznał swoją dziewczynę, Wiktorię Gąsiewską.

Urodziny Adam Zdrójkowskiego

29 maja 2020 Adam Zdrójkowski skończył 20 lat. To dobra okazja, by przypomnieć sobie, jak wyglądał, kiedy zaczynał karierę jako dziecięca gwiazda serialowa. Ale był wtedy słodki! Nadal jest? ;)

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE