Adam Zdrójkowski o Wiktorii Gąsiewskiej: "Była kłótnia. Na razie się nie rozstaliśmy"

2019-12-13 8:02 nk
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się. Miał na to wskazywać pewien bardzo niepokojący incydent, do którego doszło na planie serialu Rodzinka.pl. Młody aktor w końcu skomentował pogłoski o rozstaniu z partnerką. Jego wypowiedź nie brzmi do końca optymistycznie...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z ulubionych par młodych Polaków. Aktorzy poznali się na planie serialu Rodzinka.pl i przez kilka lat tworzyła zgrany związek. Niedawno para miała okazję razem współprowadzić 10. edycję programu The Voice Of Poland.

Niestety, ostatnio wszystko wskazywało na to, że sielanka się skończyła! Adam i Wiktoria przestali obserwować się wzajemnie na Instagramie, a jeden z serwisów, powołując się na swojego świadka z planu Rodzinki.pl, doniósł, że Gąsiewska popłakała się podczas kręcenia nowego odcinka!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się?

W końcu sprawę rozstania postanowił skomentować sam główny zainteresowany. Adam Zdrójkowski zdradził, jaki obecnie jest status jego związku z Wiktorią Gąsiewską.

To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje

- powiedział aktor w rozmowie z serwisem Plejada.pl i dodał:

Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni

Co Wy na to? "NA RAZIE" będziecie spokojni?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF
NAJNOWSZE