Adam Levine ma nowy tatuaż. Dziara pokryła całą nogę!

2021-03-26 15:00 AM
Adam Levine
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Tatuaże w show biznesie to temat dość popularny. Wiele gwiazd ma mniejsze lub większe malunki na ciele. W branży rozrywkowej nie brakuje też osób, które najchętniej cali by się wydziarali. Do grona coraz bardziej wytatuowanych gwiazd właśnie dołączył Adam Levine. Jego tatuaż na nodze naprawdę robi wrażenie!

Adam Levine uwielbia tatuaże. Piosenkarz ma naprawdę pokaźną kolekcję. Jego brzuch, plecy oraz ręce zdobią tatuaże. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to muzyk grupy Maroon 5 nie ma zamiaru zwalniać i kolejny raz przyozdobił swoje ciało.

Adam Levine poszedł za ciosem i na swojej instagramowej relacji udostępnił filmik na którym widać, jak tatuator kończy dziarać całą jego nogę! Nowy malunek na ciele jest naprawdę duży, rozciąga się od uda aż do kostki. Cała praca tatuatorowi zajęła 3 dni.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Ciekawe jak na nową dziarę zareagowała żona Levine, Behati Prinsloo. Modelka sama co prawda posiada kilka tatuaży, są one jednak niewielkich rozmiarów i z pewnością nie przyciągają tak wzroku jak te, które nosi jej mąż.

Jak Wam się podoba?

Adam Levine nowy tatuaż
Autor: instagram.com/adamlevine

Jak dobrze znasz tatuaże gwiazd?

Pytanie 1 z 10
Czy to tatuaż?
Zdjęcie
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE