Kim Kardashian

i

Autor: Pap Nation/SplashNews.com/East News Córka Kim Kardashian zakłada własny biznes

Biznesy gwiazd

9-letnia córka Kim Kardashian zakłada własny biznes. Wiemy, co będzie oferować swoim klientom

2023-03-29 18:01

Kim Kardasian zaszczepiła w swojej córce gen przedsiębiorczości. 9-latka ma pomysł na własny biznes, a mama pomaga jej wdrożyć go w życie. Zobacz, co może niedługo trafić na rynek?

Kim Kardashian i jej rodzina uchodzą za niezwykle przedsiębiorczych, a przez niektórych wręcz za wzór do naśladowania. Spore zyski czerpią z reality show „Z kamerą u Kardashianów”, gdzie pokazują intymne momenty ze swojego życia prywatnego. Oprócz tego zajmują się modą i branżą beauty. 9-letnia córka Kim, również zapragnęła dołożyć swoją cegiełkę do majątku Kardashianów.

North West idzie w ślady mamy

Jak donoszą zagraniczne media North West zakłada własny biznes. Chce wprowadzić na rynek własną linię kosmetyków dla dzieci, a także kolekcję zabawek. Kim Kardashian miała zarejestrować cztery znaki towarowe w imieniu córki.

Dziewczyna od jakiegoś czasu pojawia się w social mediach. Na TikToku pokazuje życie Kim, a także codzienną rutynę pielęgnacyjną. Może właśnie to skłoniło ją do tego, aby stworzyć własną linię produktów dedykowanych najmłodszym klientom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kim Kardashian kupiła naszyjnik księżnej Diany. Zaskoczyła wszystkich zaproponowaną kwotą

Shake Your Eska #28 | Wolf
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE